Co myslicie o tej konfiguracji?

(Rayearth) #1

co myslicie o takim sprzecie?

cos zamienic?

beztytuutx1.jpg

(Larry Bigl) #2

Zamiast nagrywarki Asus, Pioneer 215/216

(system) #3

Nie wiem po co bierzesz tego floppa - dyskietki praktycznie wychodzą z użycia no ale twoja decyzja:-D

P.S. Swoją drogą to musiałeś chyba bank obrobić zęby miec tyle kasy na kompa :smiley:

(Pawel Ryglicki) #4

A ja nie widze sensu wymiany masz dość dobry sprzęt

(suchmen) #5

Procesor za słaby zdecydowanie bo tylko 2.66 ghz;p a ram to bym brał 8gb minimum a nie jakieś 6:/ a jeśli płyta obsługuje tylko 6gb w t chanell to jest gniotem;)

(Rng22) #6

ja bym wymienil jeszcze dysk na cos takiego Samsung f1 320gb

(suchmen) #7

ja bym brał jeszcze jak już trzeba te 6gb ramu to ram OCZ 3x2gb 2000mhz bo te 1333 to stanowczo za cienkie;d

i zamiast geforca to ati 4870x2

(Rayearth) #8

FDD biore bo uzywam czasem :wink:

co do kasy to troche zarobilem, troche pozycze i potem bede splacal przez 3 miechy zyjac o chlebie i wodzie :smiley:

stara plyta do wymiany bo cos na niej padlo a naprawiac sie nie oplaca

na szczescie jak tylko wymienie to kumpel daje dobra cene za tego zlomka ktory teraz narazie sie tylko kurzy :wink:

okolo 6600 wyszlo w http://www.komputronik.pl

te wyzej taktowane kosztuja tyle co polowa tego calego zestawu wiec odpada, 6GB na Viste x64 i gry wystarczy chyba - potem mozna dolozyc przeciez, plyta obsluguje 12GB max chyba

hmm Samsung SpinPoint F1 podobno glosny jak diabli :stuck_out_tongue:

podpowiedz mi jeszcze dlaczego :wink:

plyta obsluzy z tego co wiem 1600 max ale przy OC a ja wole jednak przy standardzie zostac. poza tym komputronik nie ma w ofercie nawet takich na 2000MHz :stuck_out_tongue:

jestem fanem nVidii :stuck_out_tongue:

(system) #9

Jak wszystko wiesz to po co zakładasz topic??

(Rayearth) #10

gdzie tu napisalem ze wszystko wiem i o wszystkim slyszalem? nie rob mi tu offtopa...

(Larry Bigl) #11

Mam Samsunga F1 320GB i jest cichutki.

(ixrw0w) #12

Intel Core i7 920 2.66 GHz BOX

Gigabyte GA-EX58-Extreme

Gigabyte GeForce GTX 280 1GB DDR3 PCI-E BOX

Patriot DDR3 PC12800 2x2048MB 1600MHz CL7.0 EP LLK

Samsung SpinPoint F1 HD753LJ (750GB, 7200RPM, 32MB, SATA/300, NCQ)

PIONEER DVD+/-RW DVR-216D srebrny OEM

Corsair TX750 750W

Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna

Cena: 5262zł http://www.agito.pl

• myszka, klawiatura co ty tam chcesz. Komputronik to bardzo dobra firma,ale jest bardzo drogo w tym sklepie. :slight_smile:

(Rayearth) #13

slabsza karta graficzna, mala obudowa przed ktora mnie przestrzegano

ale porownalem nagrywarki i faktycznie wybiore dokladnie tego pioneera

(ixrw0w) #14

Jak taki znawca z Ciebie to po co w ogóle ten temat? Na każdą odpowiedź wczepiasz swoje cztery litery :x

(Rayearth) #15

Amen

nie o kazdym sprzecie slyszalem i czytalem, to ze akurat podajecie cos o czym ktos napisal recenzje czy komentarz i ja go przeczytalem to zwykly przypadek

o nagrywarce DVD Pioneera nie mialem pojecia a jednak okazala sie lepsza niz ta Asusa (krotszy czas dostepu, mniejsza awaryjnosc) - stworzylem ten temat wlasnie po to aby wylapac takie kruczki

wrzuccie troche na luz ixrw0w, Łukasz89