Co myslicie o tej konfiguracji?

co myslicie o takim sprzecie?

cos zamienic?

beztytuutx1.jpg

Zamiast nagrywarki Asus, Pioneer 215/216

Nie wiem po co bierzesz tego floppa - dyskietki praktycznie wychodzą z użycia no ale twoja decyzja:-D

P.S. Swoją drogą to musiałeś chyba bank obrobić zęby miec tyle kasy na kompa :smiley:

A ja nie widze sensu wymiany masz dość dobry sprzęt

Procesor za słaby zdecydowanie bo tylko 2.66 ghz;p a ram to bym brał 8gb minimum a nie jakieś 6:/ a jeśli płyta obsługuje tylko 6gb w t chanell to jest gniotem;)

ja bym wymienil jeszcze dysk na cos takiego Samsung f1 320gb

ja bym brał jeszcze jak już trzeba te 6gb ramu to ram OCZ 3x2gb 2000mhz bo te 1333 to stanowczo za cienkie;d

i zamiast geforca to ati 4870x2

FDD biore bo uzywam czasem :wink:

co do kasy to troche zarobilem, troche pozycze i potem bede splacal przez 3 miechy zyjac o chlebie i wodzie :smiley:

stara plyta do wymiany bo cos na niej padlo a naprawiac sie nie oplaca

na szczescie jak tylko wymienie to kumpel daje dobra cene za tego zlomka ktory teraz narazie sie tylko kurzy :wink:

okolo 6600 wyszlo w http://www.komputronik.pl

te wyzej taktowane kosztuja tyle co polowa tego calego zestawu wiec odpada, 6GB na Viste x64 i gry wystarczy chyba - potem mozna dolozyc przeciez, plyta obsluguje 12GB max chyba

hmm Samsung SpinPoint F1 podobno glosny jak diabli :stuck_out_tongue:

podpowiedz mi jeszcze dlaczego :wink:

plyta obsluzy z tego co wiem 1600 max ale przy OC a ja wole jednak przy standardzie zostac. poza tym komputronik nie ma w ofercie nawet takich na 2000MHz :stuck_out_tongue:

jestem fanem nVidii :stuck_out_tongue:

Jak wszystko wiesz to po co zakładasz topic??

gdzie tu napisalem ze wszystko wiem i o wszystkim slyszalem? nie rob mi tu offtopa…

Mam Samsunga F1 320GB i jest cichutki.

Intel Core i7 920 2.66 GHz BOX

Gigabyte GA-EX58-Extreme

Gigabyte GeForce GTX 280 1GB DDR3 PCI-E BOX

Patriot DDR3 PC12800 2x2048MB 1600MHz CL7.0 EP LLK

Samsung SpinPoint F1 HD753LJ (750GB, 7200RPM, 32MB, SATA/300, NCQ)

PIONEER DVD+/-RW DVR-216D srebrny OEM

Corsair TX750 750W

Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna

Cena: 5262zł http://www.agito.pl

  • myszka, klawiatura co ty tam chcesz. Komputronik to bardzo dobra firma,ale jest bardzo drogo w tym sklepie. :slight_smile:

slabsza karta graficzna, mala obudowa przed ktora mnie przestrzegano

ale porownalem nagrywarki i faktycznie wybiore dokladnie tego pioneera

Jak taki znawca z Ciebie to po co w ogóle ten temat? Na każdą odpowiedź wczepiasz swoje cztery litery :x

Amen

nie o kazdym sprzecie slyszalem i czytalem, to ze akurat podajecie cos o czym ktos napisal recenzje czy komentarz i ja go przeczytalem to zwykly przypadek

o nagrywarce DVD Pioneera nie mialem pojecia a jednak okazala sie lepsza niz ta Asusa (krotszy czas dostepu, mniejsza awaryjnosc) - stworzylem ten temat wlasnie po to aby wylapac takie kruczki

wrzuccie troche na luz ixrw0w, Łukasz89