Co myślicie o tym kompie?

Witam, chce złożyć samemu komputer w związku z tym wyszukałem już sprzęt w oparciu o moje możliwości finansowe

i chce was zapytać o zdanie co myślicie o takiej konfiguracji?

procesor - E8400

płyta - Gigabyte GA-EP45-UD3LR

pamięć - Kingston HyperX 2x2GB DDR2-1066 Tall HS

karta graficzna - Galaxy GF GTX260+

zasilacz - Chieftec 700W CFT-700-14C

obudowa - NZXT beta

dysk - Western Digital Caviar 500GB

Niestety mam nie wiem czy ta karta się zmieści w tą obudowę.

Zamiast lga775 i e8400 zainwestuj w s1156 i core i5 :stuck_out_tongue:

Bardziej przyszlościowe rozwiązanie :stuck_out_tongue:

albo Phenom II X4

heh w tej chwil nie stać mnie na taki zakup… mam jeszcze dylemat co do karty graficznej na zdjęciu jest wyjście hdmi i jedno dvi natomiast w opisie pisze że karta posiada dwa dvi może ktoś z was ma tą kartę i podzieli się ze mną tą informacją? a co do tego kompa to myślałem jeszcze o AMD Phenom II X4 945 na płycie Asus M4A785TD-V EVO 785G co wy na to? i jeśli płyta obsłuży to może pamięć Geil 2x2GB DDR3 1333??

Lepiej phenoma bierz bo lga775 to przeżytek :stuck_out_tongue:

A am3 najprawdopodobniej będzie kompatybilne z procesorami pod nowe podstawki :stuck_out_tongue:

I pewnie tak zrobię tylko jeszcze nie wiem czy się zmieści karta graficzna w obudowę i czy karta ma wyjście hdmi

czy jest przejściówka dvi>hdmi wolał bym żeby wejście hdmi było wbudowane w kartę a nie przez przejściówkę.

Jest przejściówka w drugą stronę hdmi–>dvi

http://www.reactor.pl/produkt-karta-gra … -gs,44252/

tu masz hdmi :stuck_out_tongue:

EDIT:

Tu jest hdmi przez adapter 8)

Czyli przejściówka jest :stuck_out_tongue:

W sumie to ciekaw jestem czy ta karta galaxy ma już wbudowane hdmi czy jest ono przez przejściówkę tzn bardziej by mi zależało aby było wbudowane od razu aniżeli bawić się przejściówkami. A jak myślicie ten zestaw na Phenomie może być?

Jak najbardziej :stuck_out_tongue:

A z przejściówkami żadnej zabawy nie ma, bo masz 2xdvi jedno będziesz używał jako hdmi drugie zostanie jako dvi :stuck_out_tongue:

Wielkie dzięki za pomoc. Niedługo dokonam zakupu. Dzięki