Co myslicie o tym laptopie? Czy warto kupić?

Intel T2370 Dual Core Mobile 1.73GHz

2GB memory

160GB hard drive

DVD writer

M672 Vista Premium Optimised Graphics

powiedz jaką kwotą dysponujesz, coś się znajdzie.

Parametry są w miarę, ale ciężko powiedzieć bez ogólnego obrazu. Co to za laptop?

A czy warto, to zależy tylko i wyłącznie od ceny, dlatego bez niej nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Więc co to za cena?

No i domyślając się, że da się znaleźć coś lepszego :slight_smile: najlepiej od razu “powiedz jaką kwotą dysponujesz” i co planujesz robić na tym laptopie, to “coś się znajdzie.”

Laptop nawet w miarę.

Wszystko zależy od ceny.

Moge kupić tego laptopa za 1000 zl. Jest to nowy laptop i własnie sie zastanawiam nad jego kupnem ale nie wiem co to za karta graficzna.

No za tą cene to chyba dobry. A kartę do się dowiedz.

Tylko własnie nie wiem gdzie moge sie dowiedzieć:(

Daj link to poszperam.

tede86 , a od kogo dostałeś taką propozycję? Niech ten ktoś dokładnie wskaże co to za model jakiej firmy.

http://www.novatech.co.uk/novatech/rang … home&r=E15 to jest link z tym laptopem

czekam na jakąś odpowiedź

Jak na polskie realia to niezły (chociaż o firmie pierwszy raz słyszę, zobacz jak ze sterownikami i jakimś supportem), ale jak na realia zagraniczne, to niestety nie jestem oblatany to Ci nie powiem.

Chcesz grać na tym laptopie? W co?

ogólnie to potrzebany na studia a od czasu do czasu w coś tam pograć i tak się zastanawiam co by mi na tym poszło może coś rodzaju nfs most wanted ale wątpie