Co myślicie o tym napędzie

Witam co myślicie o tym napędzie dobry jest :?: http://www.idg.pl/artykuly/51776.html

kwestia ceny - sam mam podobny napęd i nie polecam - jest głośny i mam problemy z wysuwaniem kieszeni , choś odtwarza i nagrywa wszystko OK. ale jak wcześniej - jesli za grosze to bierz

Z innych - polecam Plextora lub Pioneera.

Dziwne mój kumpel ma taki sam model i chodzi mu wyśmienicie :confused:

że jest ok :wink:

może fabrycznie skopany

Pionieer 111D 130 zł

no wg mnie jest fajny nie taki głośny i nagrywa wszystko na wszystkim :wink:

Pytasz - odpowiadam , nie twierdzę , że wszystkie LG to złom - poprostu piszę co się dzieje z moją i tyle - daleko mi do stwierdzenia , że wszystkie są takie same :slight_smile: - następnej nagrywarki napewno nie kupię LG (to wyłącznie moja ocena i zrobisz z nią co zechcesz)

Niestety mam do wybrania tylko ten model i pytam się czy jest dobry czy nie ale raczej tak mój kumpel ma i jest zadowolony czekam na dalsze wyjaśnienia :slight_smile:

ja mam lg h22l i jest ok wszystko, kolega ma h42l i też wszystko gra.

wcześniej miałem lg cdrw i dvd-rom i zawsze wszystko było ok

I tu się zgadzam a że jestem elektronikiem powiem że wykonanie napędu stoi na bardzo niskim poziomie.

Wysuwanie tacki się zacina a to dla tego że cały mechanizm suwnicy oparty jest na pasku :!: który z czasem się zaczyna ślizgać i nie potrafi wysunąć tacki (jak by było wielkim problemem zamontowanie 2 trybów jak robiąto inni producenci).

Chodzi głośno bo zastosowano silniczek krokowy z najniższej pułki dlatego jego cena jest tak mała.

Pozatym suwnica czytnika zrobiona jest na metalowym wałku co jest wielkim plusem ale na plastikowym suwniku przesuwającym soczewke co z czasem skutkuje “trykaniem” napędu i wydłużeniem czasu odczytu płyt badz całkowite zaprzestanie czytania płyty.

Wypalanie płyty na LG to loteria, oczywiście wypalone na LG i odczytane na LG jest w porządku ale kiedyś wypaliłem na LG wsadziłem do Plextora i klapa płyta niemożliwa do odczytu (poluzowane ramie na plastikowej suwnicy nie nagrywa ścieżek z odpowiednią precyzją w złym zakresie przekraczającym limit dozwolonych błędów)

Nie polecam tego napędu jak i żadnych innych LG

LG robi dobre pralki, lodówki i mixery.

I poco już te teksty że ta to złom a ta jest extra bo to mam :evil:

Większość napędów na dzisiejszym runku jest :spoko:

Dobra dzięki za pomoc poczytałem testy i LG jest naprawde fajny