Co myslicie o tym routerze Linksys Router AG241


(Kammil87) #1

Nada sie do podłaczenia niezaleznie dwoch kompów w Multimo ? Czy bedzie działał ten router w multimo jak działa na neostradzie?

http://www.multimo.pl/informacje.html

A tu ten router:


(PaPuX) #2

Każdy router będzie działał tylko akurat ten może działać niestabilnie.

Z własnego doświadczenia wiem (gdyż posiadam własną sieć z ok 300 klientami) że jeden router musiałem w ciągu miesiąca resetować ok 10 razy.

Strasznie sie wieszają są najgorszymi routerami z jakimi miałem do czynienia, no i nie działają zbyt długo, ale może dlatego kosztują grosze.

Kup router firmy netgear, osobiście polecam.


(Kammil87) #3

Ten Netgear moze byc?

[http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywna/Netgear/sieci_przewodowe/routery_urzadzenia_dostepowe_ADSL__firewall/Netgear_ADSL_Firewall_Router_Annex_A__DG834IT/pelny,id,35771/](http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywna/Netgear/sieci_przewodowe/routery_urzadzenia_dostepowe_ADSL firewall/Netgear_ADSL_Firewall_Router_Annex_A DG834IT/pelny,id,35771/)


(mrbungle) #4

to jest tylko Twoje zdanie... ja mam Linksysa i jestem z niego zadowolony... poza tym Linksysy (zwiazane z Cisco - liderem sprzetu sieciowego) naleza do jednych z najlepszych rozwiazan domowych... choc nie tylko.

Jak moze nie wiesz to kazde urzadzenie elektroniczne moze byc obarczone pewnymi wadami (np. produkcyjnymi), ktore dyskfalifikuja jakas czesc wyprodukowanych urzadzen. To, ze moze natrafiles na wadliwy router, to nie znaczy ze nalezy uogolniac do wszystkich routerow tej firmy... ja mialem router SMC Barricade i wiem z rozmow ze znajomymi, ze ich wada jest przegrzewanie - co jednoznacznie degraduje parametry urzadzenia.... podobnie sprawa sie ma z produktami firmy D-Link...

Ja mam Linksysa WAG200G. Także i Tobie Kammil87 polecam zakup produktu tej firmy... a co do modelu to okreslic nalezy samemu wymagania jakie ma spełniac i tyle...

PZDR