Co myślicie o tym tele,chyba nie z polski

tak jak w temacie : gościu chce sie ze mna zamienic na moja nokie 6260, oto jego tele ma angielskie menu co wy na to,boje sie go brac zamieniac bo nic w necie o nim niema

oto link tego jego tele;http://allegro.pl/item191835186_piekny_k118_grubosc_7mm_mp3_mp4_1_3_mpix_256mb.html

wystarczy zainstalować polskie . a co do tela to nie słyszałem o takim

Ktech K118 co to ma być ??

nie znam tej marki

lepiej go nie kupuj bo to jest jakaś kicha, lepiej kup telefon znanej marki

nie wiadomo czy jest do niego polskie menu

no fakt…to jakiś mało znany tel .

własnie. zostań przy nokii albo kup coś markowego .

z chęcią :wink: jak ? podaj linka,albo tego gościa ,twojego znajomego, co zamontuje :wink:

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 20:03

takto widze wypas jak na chinski przebuj tej marki tego tele,wchodze w google wpisuje model i wszystko http://www.google.pl/search?q=cect+k+118&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 20:06

a po naszym języku,zna ktoś jakiegoś linka na temat tego tele :o

Nie bierz tego dziadostwa, tak samo w sieci roi się od podróbek N73 - produkuje je niejaka firma NOKIR

tragedia szkoda kasy na cos czego nikt nie zna i nigdzie nie można poczytać o tym telefonie.

Jeszcze są NCKIA :wink:

No comment! :x

Ja mam ten tel.Mam polskie menu wgrywałem był on kupiony w anglij ciotka mi kupiła, jka narazie ejst okej,spisuje sie dobrze mam go niecałe 3 miechy grubośc robi swoje jestb bardzo płaski az sie boje nosić go w kieszeni.Problem troszke był zpolskim menu wgraniem ale jakos jeden gosciu wgrał bo innym niechciało iść.Polecam te tel jest on bardzo rzadki więc radze uważać w miescie :stuck_out_tongue:

pisze do ciebie na prywatnego /pw/ e-meila ,nie odpisujesz,widzę że jesteś świeżym formu…,także podaj mi twój nr gg bo chcę z tobą poklikać -dowiedzieć sie o tym telefoniku,jak naprawdę go posiadasz :wink:

Ja tez nie znam takiego modelu czy marki. Ja bym na twoim miejscu nie brał kota w worku.

paczka do mnie już idzie,jak dojdzie to dam znać,co to za tele.ale pisałem z jednym gościem teraz co go tez ma ,i mi go poleca,zobaczę ,uwieże,jak sam go przetestuje :!: