Co myslicie o tym zestawie?

Płyta główna:Asus P5B (Intel P965) [DDR2, PCI-E]

Procesor:CELERON D 336 2.80 GHz 64-bit BOX s775

Pamięć:DDR2 2x512MB PC-800 GeIL CL 5

Karta graficzna:GeForce 6200 256MB DDR2 64bit AGP DVI 350/533 BOX

Zasilacz:CHIEFTEC 350W GPS-350EB-101A BIG FAN PFC

Obudowa:Modecom Step 207 (bez zasilacza) (czarny)

Nagrywarka:Lite-ON DVD+/-RW LH-20A1P, GW.2L, FV

Co o tym myslicie?

Chcialbym się dowiedziec czy to wrzystko by pasowalo do siebie :wink: ale tam z tego co czytalem to powinno byc dobze…

Ile maksymalnie możesz wydać na kompa?

Ile masz na to kasy ? Bo jak na razie to ten zestaw nie zbyt dobrze wygląda :stuck_out_tongue:

Jeśli komputer będzie służył do internetu słuchania muzy itp. to zestaw jest dobry :slight_smile:

Lecz jeśli masz zamiar tworzyć dobrą grafikę i grać w gry to procesor do wymiany.

To też niezbyt ładnie wygląda.

no wyszlo mi dzies 1500zl

a mogę wyddac góra 2000zł

to wtedy nie bendę mial nowego monitora

komputer ma sluzyc do sluchania muzy, neta, do gier… nie gram za duzo, jak juz to wolę jakies strategie(no i jakies wyscigi), a tam duzych wymagań to nie ma, tworzeniem grafiki to się nie zajmuję, uczę się programowania a do tego raczej duzo nie trzeba, i jeszczę żeby się dobrze filmy oglądało bo głównie to na kompie oglądam…

PS.

A mówicie ze 2.80GHz to malo? to co mówić o tym co teraz mam :smiley:

a jaką kartę graficzną byscie doradzali?

Płyta Abit KN9,

Procek Athlon X2 3600+ EE,

RAM A-data 1024MB 667MHz,

Dysk Seagate SATA II 160GB,

Grafika GeForce 7600GS Galaxy Zalman 256MB 1.4,

Nagrywarka Pioneer 111D,

Zasilacz Amacrox Warrior 450W,

jakaś obudowa.

rolkass kup to co sobie poskładałeś :wink: spoko sprzęcik i do tego jakiś fajny monitorek.

świetna rada :x

pentium D :lol:

GeForce 6200 256MB DDR2 64bit AGP DVI 350/533 BOX :lol:

Bierz to co złożył

A dlaczego nie??Przecież do tego co napisał komputer spokojnie mu wystarczy :wink: i zostaną pieniądze na monitorek.

Tylko nie napisał czy monitora też potrzebuje.Może ma już fajny monitor nawet jak CRT to po co zmieniać ?

Dlaczego nie ? bo to co On złożył jest fatalne grafa jestem jeszcze w stanie zrozumieć (nie gra) ale ten procesor ? (już kilka razy na forum była wojna o ten pocek i widze ,że dalej nie dociera to bubel) zmień to na athlona.

Jak intel to C2D nie żadne P4 i D sam mam 4 i widze jaki straszny błąd popełniłem ale mam kompa sprzed kilku lat kiedy jeszcze nie wiedziałem o tym.

ziomek5 procesor ten jest niejest stworzony do grania więc będzie dobry dla rolkass

Dlaczego??

No mój monitor CRT to tylko na smietnik ale mozna dolozyc jeszcze 500zl(juz mi nic nie zostanie)

no to co proponujesz?

PS. Tak na marginesie to na tej karcie Civ4 by poszlo?

spokojnie.

rolkass jeżeli nie będziesz grał w najnowsze Hity gier to komputer jest spox do reszty gier i normalnego użytkowania :wink:

to fajnie :smiley:

no nie gram w najnowsze hity :wink:

czyli to powinno mi starczyc :roll:

tym bardziej że lubisz strategie a najlepsze strategie to klasyki [EoA i innr] a nie jakieś nowe badziewne gry w których myśleć nie trzeba :stuck_out_tongue:

Ja bym złożył coś na Sempronie. Jak nie grasz w gry no to ten CELEFAN Ci starczy ale wydajność ma mizerną i do tego jeszcze jak się grzeje. Sempron nie wiele droższy a dużo lepsza wydajność i mniej się grzeje. Mój kolega ma Celefana 2,66 na 775 latem i zimą może jajka smażyć na coolerze a wydajność no coments

Ehh przekonywał na siłe nie będe chcesz grzejący się bubel kupuj twoja sprawa będziesz się cieszył.

Popieram.

Sempron lub atholon są teraz tak tanie ,że szkoda pchać kase na taki bubel jak celeron D.

@ rolkas

Kiepski zestaw podałeś strata kasy.

Za tą cenę to zestaw od: bionicman

Masz 2000zł na komputer z monitorem ??

monitor mogę darowac ale mam 2000 na kompa

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 14:59

to jak nie to to co mam niby kupić zeby nie przekraczać zbytnio tej ceny??