Co myślicie o zakupie PEUGEOT 106?

Mogli byście podzielić się swoimi opiniami na temat tego autka ;>

http://moto.allegro.pl/item1070840836_p … dbany.html

Tak zastanawiałem się czy nie kupić tego z powyższego linku.

opłaty i badania są ważne jeszcze 2 miechy. Butla 3 lata.

Tam koleś powiedział że gdzie nie gdzie jest zrobiona zaprawa… to może nie ma co się pchać…?

To możliwe że spalanie na 100km ma 6-7 l gazu ;>?

PS: a cenę można by było zbić ]:-> jak myślicie do ilu mogę mu ją zjechać?

z góry thx :wink:

Mi się podoba. Jaka zaprawa? Może to po powodzi?

Ja bym obejrzał,

Zaprawa ?

Jeśli drobnica to tylko na twoją korzyść,

Zjedziesz do 2500.

Nie kupuj gazu… niszczy silnik.

RONNY-Q , a dziadek zrobi chociaz 500km rocznie? Te auta to padlo. Sa awaryjne. A skoro mowa o zaprawkach, to pewnie trzeba sie liczyc z konkretnymi naprawami blacharskimi. Jesli tak bardzo chcesz tego francuza, to obejrzyj go dobrze. A w te spalanie nie wierz. Daje reke, ze w trasie bierze 7 a w miescie z dyche.

Lepiej obejrzeć. I to dokładnie - używane często są powypadkowe lub mają cofnięty licznik. Nawet nowe czasem też :shock:

Co do spalania, to może. Po prostu mały silnik i lekka karoseria.

U mnie benzynowy spala średnio 5,5 litra z włączoną klimatyzacją, a ma silnik ze dwa razy mocniejszy.

Jutro jadę zobaczyć :]

Kolega RONNY-Q"i części tanie" zawsze wydawało mi się że do wszystkich francuzów są drogie ;>

Jeśli auto będzie w dobrym stanie technicznym to jest warte wydania 2500 zł ;>? bo za 2900zł go nie kupie… jak nie zejdzie :slight_smile: to będę szukać innego :wink:

“Nie kupuj gazu… niszczy silnik.” coś za coś ;> ale nie zamierzam nim jeździć 10 lat :slight_smile: myślę rok puki nazbieram na coś lepszego ;>