Co o nim sądzicie?

Co sądzicie o tym telefoniku? Cena ok. 400-500 zeta (nówki)

http://www.nec.co.uk/e228_3G_Device.aspx

I jak jeszcze ściągnąc z niego sim-locka ??

mało znana firma, nie wiem jak wygląda sterowanie oraz menu tego telefonu. Jak bym zobaczył i obadał to bym się zastanowił.

Poczytaj http://www.mobile.inspiracja.com/NEC,E228,phone.php

Moim zdaniem godny polecenia telefonik ma Mp3,kamere itd. Niezła zabawa.

mam chętke na ten telefon na alegro chodzi po 450 zeta

nie prawda. :wink:

co do kolegi powyzej (romantyczny) polecam go!

Wizualnie naprawdę spoko. Nie wiem jak w środku ale jak dobrze to polecam :slight_smile: :slight_smile:

No spoko telefonik :slight_smile: Nie będziesz miał polskiego menu :slight_smile:

Czy on jest duży czy mi sie tylko tak wydaje :?:

Kozaki są nece mają dobre wyświetlacze itd itp…ten o którym mowa w temacie jest bardzo fajny z wygląu :d i wogóle ja bym go jednak polecił :smiley: Choć nie mogę nic powiedzieć na temat jego użytkowania ani awaryjności

no 13cm ma więc troszkę duży, ale to tylko dlatego iz ma strasznie duży wyświetlacz.

detektyw 997 ciebie chyba poje*ało. Nec to jedna z najlepszych zagranicznych firm produkujących telefony i nie tylko. Tylko polska jest zacofana, a zobaczysz ze jak w PL wejdzie usluga 3G na szersza skale to NECi wszystko pobija.

jezeli chodzi o funkcje spoko. troszke za duzy i jednak brak ochrony wyswietlacza.nie wiem jak jest z oslona na obiektyw (osobiscie wole tel z klapka a bylem ich przeciwnikiem :slight_smile: ) rzecz gustu ale moze byc pamiec spora 19mega:)

on jest troche właśnie duzy

ale to przez wyswietlacz to wyswietlacz jest troszke duzy, ale ogolnie 12.9 cm. to mi sie wydaje ze nie jets znowu az tak bardzo duzo :wink:

wiesz ja mam motorole v500 wyswietlacz mam identyczny ale nie kazdy lubi klapke. a nec ma video i 19mega pamieci i tu jego przewaga ale jak dla mnie to DUZY jest rzecz gustu :slight_smile:

Na stronie którą podał kuz5 pisze że ten telefon ma USB czyli zwykłym kalbe będzie można przesyłać mp3 :?:

no na to wyglada, tylko nie jestem pewien czy najpierw nie trzeba miec karty Sony Memory Stick Duo, na nią przesłac MP3 i dopiero słuchać muzy. Karty te sa jednak dokladane czasami do zestawow ;]

Bardzo fajny telefon.Mysle ze nie bedziesz zalowal ajk go kupisz :lol:

No ja tez tak mysle. W tej chwili jestem go gotow kupic na 100%.

Jednak poszukam go po komisach, dopiero jak nie znajde to zamowie on-line. :stuck_out_tongue:

Jak Ci się zmięści w kieszeni to bierz, żebyś tylko nie misiał go w “torbie” nosić :stuck_out_tongue:

Ludzie on wcale nie jest taki duży. To sie moze tylko tak wydawac na zdjeciach. Mialem go w rece: jest leciutki i poręczny. Powaga