Co o nim sądzicie?

(system) #1

Co sądzicie o tym telefoniku? Cena ok. 400-500 zeta (nówki)

http://www.nec.co.uk/e228_3G_Device.aspx

I jak jeszcze ściągnąc z niego sim-locka ??

(Qbek50) #2

mało znana firma, nie wiem jak wygląda sterowanie oraz menu tego telefonu. Jak bym zobaczył i obadał to bym się zastanowił.

(Kuz5) #3

Poczytaj http://www.mobile.inspiracja.com/NEC,E228,phone.php

Moim zdaniem godny polecenia telefonik ma Mp3,kamere itd. Niezła zabawa.

(Siekiera666) #4

mam chętke na ten telefon na alegro chodzi po 450 zeta

(Sumowski) #5

nie prawda. :wink:

co do kolegi powyzej (romantyczny) polecam go!

(Minio Dp) #6

Wizualnie naprawdę spoko. Nie wiem jak w środku ale jak dobrze to polecam :slight_smile: :slight_smile:

(Damian) #7

No spoko telefonik :slight_smile: Nie będziesz miał polskiego menu :slight_smile:

(Del15piero) #8

Czy on jest duży czy mi sie tylko tak wydaje :?:

(Czr R1) #9

Kozaki są nece mają dobre wyświetlacze itd itp...ten o którym mowa w temacie jest bardzo fajny z wygląu :d i wogóle ja bym go jednak polecił :smiley: Choć nie mogę nic powiedzieć na temat jego użytkowania ani awaryjności

(system) #10

no 13cm ma więc troszkę duży, ale to tylko dlatego iz ma strasznie duży wyświetlacz.

detektyw 997 ciebie chyba poje*ało. Nec to jedna z najlepszych zagranicznych firm produkujących telefony i nie tylko. Tylko polska jest zacofana, a zobaczysz ze jak w PL wejdzie usluga 3G na szersza skale to NECi wszystko pobija.

(Optymyst) #11

jezeli chodzi o funkcje spoko. troszke za duzy i jednak brak ochrony wyswietlacza.nie wiem jak jest z oslona na obiektyw (osobiscie wole tel z klapka a bylem ich przeciwnikiem :slight_smile: ) rzecz gustu ale moze byc pamiec spora 19mega:)

(Siekiera666) #12

on jest troche właśnie duzy

(system) #13

ale to przez wyswietlacz to wyswietlacz jest troszke duzy, ale ogolnie 12.9 cm. to mi sie wydaje ze nie jets znowu az tak bardzo duzo :wink:

(Optymyst) #14

wiesz ja mam motorole v500 wyswietlacz mam identyczny ale nie kazdy lubi klapke. a nec ma video i 19mega pamieci i tu jego przewaga ale jak dla mnie to DUZY jest rzecz gustu :slight_smile:

(Del15piero) #15

Na stronie którą podał kuz5 pisze że ten telefon ma USB czyli zwykłym kalbe będzie można przesyłać mp3 :?:

(system) #16

no na to wyglada, tylko nie jestem pewien czy najpierw nie trzeba miec karty Sony Memory Stick Duo, na nią przesłac MP3 i dopiero słuchać muzy. Karty te sa jednak dokladane czasami do zestawow ;]

(Romek1990) #17

Bardzo fajny telefon.Mysle ze nie bedziesz zalowal ajk go kupisz :lol:

(system) #18

No ja tez tak mysle. W tej chwili jestem go gotow kupic na 100%.

Jednak poszukam go po komisach, dopiero jak nie znajde to zamowie on-line. :stuck_out_tongue:

(system) #19

Jak Ci się zmięści w kieszeni to bierz, żebyś tylko nie misiał go w "torbie" nosić :stuck_out_tongue:

(system) #20

Ludzie on wcale nie jest taki duży. To sie moze tylko tak wydawac na zdjeciach. Mialem go w rece: jest leciutki i poręczny. Powaga