Co o tym sądzicie?

(system) #1

Wejdźcie TU. Coś z tym trzeba zrobić, bo zostaliśmy oszukani. Wczoraj zresztą gdzies przeczytałem, że sędzia Riley został zatrzymany po meczu i miał w kole samochodu milion euro. Zostaliśmy oszukani :!:

(Dragonlnx) #2

Ojj, będzie zadyma … :?

(system) #3

Żadnej zadymy nie będzie. Sędzia się przyznał do błędu, bo wie że po meczu to już i tak nic nie można zmienić. Ostatni gwizdek w meczu to jest tak jak w sądzie stukanie młotkiem na zakończenie rozprawy.

PS Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzglednia się…

PS2 Jedynie sprawy dyscyplinarne rozpatruje się po meczu ewentualnie.

(ŻuKo) #4

A wy wierzycie ,że sędzia tego nie zobaczył ?? Jasne ,że widział i widział też ,że Penksa nie dotknął piłki ręką :]. Oj Oj Oj ! Poczekajmy jeszcze z 10 lat ,może się uda !

(P@WEŁ_1990) #5

nieylko tego sedzia nie widzial przeciez jeszcze nie uznal 2 bramki dla wisly!!

Widzocznie musla to widziec ale niechcal widziec bo zostal przekupiony !!

(system) #6

Za takie coś bym Ci dał DOŻYWOTNIEGO bana na to forum… Chyba, że podasz źródło…

(system) #7

Niby za co :?: Przeczytałem to w jednym z komentarzy na onecie. Pawek , wyluzuj, nie kibicujesz Wiśle - szkoda. Ale niech wszyscy wiedzą, że zostaliśmy oszukani :!: Prawda, graliśmy słabo, ale Panathinaikos miał dwunastego zawodnika - sędziego Riley’a.

(system) #8

I jeszcze się pytasz za co :?: Nie wiem czy wiesz, ale za takie oskarżenia to w Polsce do więzienia można pójść. Inaczej ma się sprawa, gdy jesteś dziennikarzem - oni mają swoją ustawę.

PS Nalegam byś podał źródło…

(Duda) #9

Pawek czytaj/;

Ludzi piszą rózne głupoty ale takich to jeszcze nie widziałem :?

(Asterisk) #10

:smiley:

:o

Nie nalegaj - pod avatarem dostał specjalny akcelerator

:smiley:

Jak wyżej

(system) #11

Dla mnie jeden i to na dodatek z komentarzy nie jest żadnym źródłem…

(Dragonlnx) #12

Jakie wstępne działania przyjąłeś ?