Co o tym sądzicie?

Wejdźcie TU. Coś z tym trzeba zrobić, bo zostaliśmy oszukani. Wczoraj zresztą gdzies przeczytałem, że sędzia Riley został zatrzymany po meczu i miał w kole samochodu milion euro. Zostaliśmy oszukani :!:

Ojj, będzie zadyma … :?

Żadnej zadymy nie będzie. Sędzia się przyznał do błędu, bo wie że po meczu to już i tak nic nie można zmienić. Ostatni gwizdek w meczu to jest tak jak w sądzie stukanie młotkiem na zakończenie rozprawy.

PS Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzglednia się…

PS2 Jedynie sprawy dyscyplinarne rozpatruje się po meczu ewentualnie.

A wy wierzycie ,że sędzia tego nie zobaczył ?? Jasne ,że widział i widział też ,że Penksa nie dotknął piłki ręką :]. Oj Oj Oj ! Poczekajmy jeszcze z 10 lat ,może się uda !

nieylko tego sedzia nie widzial przeciez jeszcze nie uznal 2 bramki dla wisly!!

Widzocznie musla to widziec ale niechcal widziec bo zostal przekupiony !!

Za takie coś bym Ci dał DOŻYWOTNIEGO bana na to forum… Chyba, że podasz źródło…

Niby za co :?: Przeczytałem to w jednym z komentarzy na onecie. Pawek , wyluzuj, nie kibicujesz Wiśle - szkoda. Ale niech wszyscy wiedzą, że zostaliśmy oszukani :!: Prawda, graliśmy słabo, ale Panathinaikos miał dwunastego zawodnika - sędziego Riley’a.

I jeszcze się pytasz za co :?: Nie wiem czy wiesz, ale za takie oskarżenia to w Polsce do więzienia można pójść. Inaczej ma się sprawa, gdy jesteś dziennikarzem - oni mają swoją ustawę.

PS Nalegam byś podał źródło…

Pawek czytaj/;

Ludzi piszą rózne głupoty ale takich to jeszcze nie widziałem :?

:smiley:

:o

Nie nalegaj - pod avatarem dostał specjalny akcelerator


:smiley:

Jak wyżej

Dla mnie jeden i to na dodatek z komentarzy nie jest żadnym źródłem…

Jakie wstępne działania przyjąłeś ?