Co oglądać w TV?

Upał i nuda oprócz leżenia plackiem i siedzenia przed kompem jest jeszcze TV. Macie jakieś pomysły co ciekawego obejrzeć? :slight_smile:

Jeśli masz to polecam AXN :stuck_out_tongue: Leci tam wiele ciekawych seriali, nie trzeba być na bieżąco aby wiedzieć o co chodzi. Seriale typu CSI itd. Polecam również program ComedyCentral, jak sama nazwa wskazuje seriale komediowe. Jeszcze zależy co lubisz, każdy ma inne upodobania itd.

Pozdrawiam,

loczek__16.

ja bym za to polecial ambitniej w powazne rzeczy np w hbo, jutro np bedzie lecial dokument o iranie dla nedy - super sprawa zwlaszcza jak ktos w zeszlym roku na twiterze i youtubie siedzial

  • jest jeszcze świeże powietrze, spacery, sport oraz wiele innych np. poświęcenie więcej czasu rodzinie.

Ja mam psa / też rodzina /, jestem inw. na wózku i się nie nudzę.

Jeżeli chodzi o TV to jak mam dość kompa oglądam sport, komedie lub bajki pomimo tego że mam 53 lata.

Bajki są najlepsze - bez przemocy, bez polityki, można się pośmiać i powspominać swoje dzieciństwo :slight_smile:

Więcej aktywności/ruchu, nie leż plackiem bo przytyjesz a z tego są poważne choroby :wink:

Z tego co ostatnio widziałem (jakoś w okresie Bożego Narodzenia) to w telewizji dostępnej w Polsce są tylko dwa albo trzy sensowne kanały, więc dużego wyboru nie ma. Mam na myśli TVP Kultura i Arte. Reszta niewiele warta, no chyba, że masz konkretnie sprecyzowane wymagania (sport, źwierzątka, komedia, akcja itp), ale wtedy byś tutaj raczej nie pytał.

A tak jak XMan napisał. Zamiast oglądać, lepiej wyjść z domu (i samemu coś nakręcić, żeby inni mogli oglądać!).

Na Comedy Central powtarzają śmieszny serial o 20 “Kasia i Tomek” :smiley:

Nie no dajcie spokój, przecież człowiek nie będzie siedział całe dnie przed TV :wink: ja raczej szukam takiej ambitniejszej :wink: rozrywki coś w stylu tego HBO mniej raczej Comedy Central

Jeśli szukasz czegoś ambitniejszego to może odwiedziłbyś biblioteke i wypożyczył jakąś książkę ?

Na Discovery Science i Travel lecą ciekawe programy. Możesz się doedukować. (:

a czy ja napisałem że nie czytam książek? trochę przesadzasz z interpretacją, pytam o film i na tym się skupiłe, a ty wyjeżdzasz z takim tekstem

Witam.

Pod koniec sierpnia wrócą ukochane polskie seriale (M jak mdłość, Klin) z ulubionymi bohaterami: bracia Mrok i inni :slight_smile:

oglądaj W 11;d

A ja polecam Discovery Channel. Naprawdę dużo można się dowiedzieć.

Każda sobota godzina 22:00 i obowiązkowo na HBO kolejny odcinek rewelacyjnego serialu “Spartacus Krew i Piach”…wypasiony serial na maxa…

widziałem zajawki ale nie wiem czy się wciągać. mówisz że warto?:slight_smile:

Oczywiście że warto…chodź to rzecz gustu filmowego…ale znam kilkanaście osób które namiętnie oglądają ten serial i nie słyszałem negatywnych opinii…

i mają rację :slight_smile: obejrzałem ostatnio parę odcinków na hbo i wciąga :slight_smile: normalnie aż ręce same składają się do oklasków.