Co oznacza ten monit aviry?

chodzi o to http://naforum.zapodaj.net/a76630e8cda6.png.html Oraz proszę odpowiedź co poszło za tym że kliknąłem tak, coś negatywnego, jakaś dodatkowa funkcja? czy powodu do obaw nie ma?

W tym komunikacje dziekują Ci za opinje które w przyszlości pomogą dostosować najnowszy produkt do twoich potrzeb :slight_smile:

ale ja żadnej opinie nie udzielałem w społecznosci aviry czy gdziekolwiek na temat ów produktu. Raz tylko kliknąłem yes, jak wyskoczył mi monit, bo troche przetłumaczył mi translator że chodzi o rozbudowe funkcji reputacji stron czy coś, bynajmniej tak zrozumiałem, dzisiaj ponownie ten sam monit. A zatem czy więc to nie jest tak że pytają czy byłbym zainteresowany jakimś tam (…) udoskonaleniem aviry dając krótki opis ów udoskonalenia i pytanie yes lub no? :slight_smile:

klikając Yes zgodziłeś się na śledzenie Cie i Ci podziękowali za zgodę :lol:

Ale na jakiej podstawie to mówisz, skąd takie wnioski, toolbara “ask” mi nie zainstalowali więc jak skąd wiesz że mnie sledzą? z translatora wynika wg mnie co innego Pytają czy byłbym zainteresowany modulem reputcji stron w przyszłości w avirze.

a nie chodzi czasem o anonimowe wysyłanie statystyk i korzystania z programu aby w przyszłości polepszyć program AVIRA ?

Myślisz, że to o to chodziło w tym monicie? Czyli chcesz powiedziec ze program antywirusowy zaaplikował mi spyware (bedzie mnie sledził(…) jak sam napisałeś) http://pl.wikipedia.org/wiki/Programy_szpieguj%C4%85ce

W takim razie co ja mam teraz do jasnej ciasnej zrobic :evil: i kto dopuscił na rynek program antywirusowy który jest jednocześnie spyware i jakim cudem znalazł sie na waszym i innych portalach o.O

Nic Ci nie zaaplikował… po prostu chodzi tu tak jak napisałem o anonimowe wysyłanie statystyk i korzystania z programu aby w przyszłości polepszyć program AVIRA.

Żadnych prywatnych danych przecież nie będzie wysyłał.

KIS też ma takie coś

czyli nie jest to takie śledzenie jak w przypadku spyware? PS. A jakbym przypuśćmy reinstalował awirę to dalej by mnie mieli możliwosć śledzić czy po reinstalce już nie? I czy ewentualnie jakimś progreamem antispyware przejechać kompa a jak tak to jakim.