Co polecacie: Ad-aware czy Spybota?

Pytam bo w Spybocie mi wyskakuje takiprobelm w ad aware nie. Antywirek tez mi nic nie mowi wiec system wnioskuje z tego jest ok. Wina chyba Spybota.więc wracam do pytania co polecacie??

Polecam: to i to. One się nawzajem uzupełniają.

spybot usuwa co innego a ad-aware co innego, wiec polecam oba

Jak powyżej i jeszcze jedno oba są za free :lol:

Zdecydowanie wole ad aware :smiley:

Ale jaki sens jest tego tematu :?

Wydaje mi się że widziałem kiedyś na forum, ktoś się o to pytał, w każdym bądź razie poszukaj.

ad awar-oczywiscie jest lepszy! !!

wojownik , a nie były to przypadkiem neglible object-y? Te są nieszkodliwe raczej a ad-aware zawsze oznacza je jako krytyczne.

Ja osobiście wole spybota.

spybot. a do tego panda 2007. :stuck_out_tongue:

Ja uzywam i tego i tego i od 7 miesięcy z systemem nie mam zadnych problemów :smiley:

Używać oba, jeśli wybierasz między tymi, a skanować nie naraz, bo mogą się gryźć, tylko osobno.

OT-y -> KOSZ

Przenoszę

to może doradzicie czemu mam taki problem ;/

nie żaden problem tylko być może plik w użyciu :!:

To są tylko logi nic szkodliwego. Nie musisz tego usuwać a jak już się napalisz to ręcznie programem Unlocker

Szarex naprawde? te newralgiczne sa raczej nieszkodliwe?? dzieki za wiadomosc… ad awar znalazl ok 100 krytycznych obiekrow a spy bot nic i to jest fakt niepodwarzalny ,spybot nie zaregowal ,jego skutecznosc jest delikatnie mowiac niezauwazalna,ale jak chcecie to uzywajcie adawar rules:P

Spy Bot i Ad-aware. Oby dwa. Te programy sie uzupełniają. Używam oby dwóch i od początku kompa (po foramcie) mam zero spayware. Więc jak najbardziej polecam.

Przynajmniej tak mi powiedziano w tym temacie :slight_smile:

Oczywiście warto używać obu tych programów - zwłaszcza, że są darmowe. Programy będą się świetnie uzupełniać.

W Spybocie warto skorzystać z opcji immunizacji oraz helpera dla IE blokującego łączenie się z niektórymi stronami ze szkodnikami. Inny tego typu program to Spywareblaster (oferuje TYLKO immunizację).

Zarówno Ad-Aware jak i Spybot wyszukują też szkodniki na żądanie użytkownika.

Jeśli zależy Ci na ochronie rezydentnej, warto skorzystać z Windows Defendera - trzeba się jednak pogodzić z utratą ok. 20-25 MB RAM na jego rzecz.

Pozdrawiam,

Kozodoj