Co powiecie na taki zestaw

No dobra teraz “poskładałem” coś w innym sklepie :? I wyszło coś takiego:

przechwytywaniexx6.jpg

Ja sie nie znam na tym, ale chyba ten jest lepszy od ostatniego :slight_smile:

Lub E4400

nie kupuj hyper szajsu zwykłe 667 kingstona dochodzą do ~900 z kosztują 50% mniej, lub A-Daty PCB BrainPower (nie ma lepszego) 160 zł za 1gb.

zasilacz be-quiet lub forton blue storm 2, amacrox frei erde, monitor na mva kup ten na takiego nie wygląda.

To w ogóle się kręci multi 10x 2 mb l2, ale pewnie intel znowu się wystraszył i poblokował o/c.

Kup:

Do tego trzeba mieć już umiejętności i odpowiednie chłodzenie. A nasz klient nie będzie kręcił procesora o 200%. Jak bym zostawił 4300 ewentualnie kupił 6600, ale kasy jak nie ma to 4300.

Hmm… chce kupić wszystko w jednym sklepie, ale niestety owego nie ma :roll: :confused:

Jak jest Abit AB9 to znowu nie ma fortona blue storm 2 itp

Stanley790 przeciez podałem ci wszystko z jednego sklepu znak.pl

Jak rzeczywiście brakuje ci pieniędzy to zamien obudowę na np. Tracer

Wybierz sobie.

A zasilacz wez ten => Chieftec GPS-450AA-101A (450W), aktywne PFC (1x120mm)

Niestety nie. Miałem go.

Modecom MC-400ATX 2.0 bardziej cichy oraz lepsza linia +12V i jest na znak.pl i do tego tańszy.

No ok :smiley:

przechwytywaniewl4.jpg

Tylko coś nie jestem przekonany do tej płyty głównej :confused: Wolałbym Abita, ale niestety nie ma go na znak.pl

wystarczy 667MHz ale jak bardzo chcesz RAM 800MHz CL4 to niech będzie - jest dobry.

Możesz śmiało brać jak nie chcesz kupować w różnych sklepach.

To tylko znak jest?

Poszukaj na morele.net proline.pl esc.pl

Jak masz wątpliwości do tego MSI to możesz wziąć jeszcze taką zmienioną opcje do swego powyzszego zestawu.

Asus P5B Deluxe (Intel P965) zamiast MSI

Core Duo 2 E6320 zamiast E6420

GeForce PCI-E 7900GS Palit XpertVision zamiast Galaxy

Myszka kulkowa za 15 zł zamiast optycznej

I wyjdzie ci tyle samo czyli ok. 4280 zł. Jeżeli róznica 100 zł nie sprawi problemu to zostaw sobie kartę Galaxy.

A jak nie chcesz zmieniać to została ci ta płyta główna => np. Asus P5B-E Plus (Intel P965) a reszte zostaw jak jest.

Żyj i ciesz się komputerem. Naprawdę masz dobry zestaw.

Dzięki :slight_smile:

Na dzień dzisiejszy przybyło znowu trochę budżetu :mrgreen: I zastanawiam się nad tymi kartami graficznymi:

Jak chcesz przeznaczyc tyle kasy (1050zł…)na nową grafe to bierz Evga lub BFG 8800 320MB