Co powiecie o GF FX 5200

Tak jak w temacie. Mam Geforce 2 MX i chce ja wymienic. Jak narazie t msle tylko o Geforce FX 5200, nie potrzebna mi lepsza bo tylko gram w CS’a ktory i tak ma male wymagania. Czy tą karte oplaca sie kupic z allegro i jakiej firmy jest najlepej wydajna.

Kup lepiej Radeona 9550.A jak tak bardzo Ci nie zależy na dość dobrej karcie to poszukaj np GF 3Ti.

Użyj szukajki forumowej,trochę tematów było o FX5200 :wink:

w moim starym kompie mam gforce FX 5200 i nawet ją sporo podkręciłem. Oczywiście od Gainward. Pozwala pograć nawet w NFS Most Wanted na nienajgorszych detalach.

jeżeli ta karta to polecałbym Ci FX 5200 Pixel View Ultimatum, stabilna dobrze się kręci 128-bitowa

A jaka jest najtansza karta graficzna ktora obsluguje DirectX 9.

Ja polecam ta kartę. Jest dobra, kiedyś bardzo dobra

http://www.allegro.pl/item116860140_now … fakt_.html

Zdecydowanie odradzam zakup karty gf5200fx one są do bani :!:

Zdecydowanie lepiej zakupić gf4Ti to będzie lepszy wybór, no chyba, że znajdziesz taniego radeona 9550(128-bit) to wtedy bierz radeona :slight_smile:

Geforce FX 5200 a Radeon 9550, to dwie całkiem inne karty i nieda sie ich prównac bo wiadomo ze Radeon wygra, chciałem kupic tego gedorca ale w sklepie mnie przekonali do tego Radeona. I niewiem czemu kaczor0 piszesz o radku skoro jest droższy od tego geforca :?

Czemu porównujecie tego Geforca do radka 9550? Wiadomo, przcież co jest lepsze… I do tego radek jest droższy.

Nie lepiej, jak już to do 9250?

R 9550 jest o ~30zł droższy od tego gf’a a szybszy i lepszy,więc dlatego go zaproponowałem :wink: .

Geforce FX 5200 a Radeon 9550 bez porównania, to dwie inne karty wiadomo ze lepszy Radeon

A ja Ci tego radeona 9550 (tylko nie kup wersji 256 mb albo 64 bity! !!

No z wszystkich kart jakie były tutaj wymieniane to oczywiście Radeon najlepszy.

Kupisz hgo za niecąłe 200zł. I naprawdę polecam. co do innych kart to zdecydowanie GF4 Titanum :smiley: Wiekowa karta, ale ciągle bardzo dobra.

Jeśli miałbym wybierać ze wszystkich to brałbym Radka. Jeśli pomiędzy GF FX 5200 a GF4 TI, to brałbym Titanum :smiley: