Co przemawia za laptopami HP Pavilion?

Od kliku dni zastanawiałem się nad fenomenem tej serii laptopów HP. Co oferują poza bajeranckim wyglądem (za który zapewne musimy trochę dołożyć) ? Przecież mają podobne parametry do Toshiby np. a są o te 200-300 zł droższe, czy jednak patrzymy głównie na wygląd ? Co tak naprawdę przemawia za HP ? Przecież matryca nie jest wyśmienita, a bateria tez pozostawia wiele do rzeczenia. HP z tego co wiem daje jeden rok gwarancji… hm. Czy tak naprawdę wygląd przeważa i dlatego kupujemy właśnie to ? Co takiego skłania potencjalnego nabywcę ? Jak pisze notebookcheck.pl ludzie aż tłumnie ustawili się by kupić właśnie laptopy HP z tej serii. :wink: Ciekawe… Co o tym sądzicie ? Co tak naprawdę oferuje HP, kota w worku czy naprawdę świetny sprzęt ? :smiley:

szczerze to trochę jak z autami audi a3 vs golf płacisz dużo za wygląd i markę ale jak zajrzysz do środka to zauważysz lepsze materiały

hp pavilion jest uznaną już marką, lecz moim zdaniem toshiba mu nie ustępuje

Posiadam HP Pavilion i mam 2 lata gwarancji, oczywiście mogę dokupić dodatkowy pakiet serwisowy i tym samym przedłużyć okres gwarancji :slight_smile:

Jednym z powodów dla którego wybrałem HP to serwis. Fajny jest czat on-line z serwisantem, który ma pojęcie o komputerach.

proszę nazwać temat konkretnie.