Co robić

(Del15piero) #1

przez przypadek usunołem klucz Classes z rejestru i sie zaczeło jak klikam na jakąś ikone to sie robi nieaktuwan i sie tworzy jej skrót. Teraz to nawet nie chciał mi sie uruchomić windows stawało na ekranuie powitalnym nie wiem co robić w żadnym trybie nie rusza system bede go formatować ale na dysku C mam ważne pliki i nie moge ich stracić.

Słyszałem że jest paka płyta z której system rusza i nie trzena mieć sprawnego systemu , tyle że bym pliki przerzucił na inny dysk i juz by było dobrze może wiecie skąd ściągnąć tą płytke

(Adrian Ha) #2

a jaki masz system??XP?

(Jsawinski) #3

jesli masz XP, to odpalasz instalatora z płytki na nastepnie uruchamiasz funkcję Napraw ®

System sie naprawi i powinno być ok. :slight_smile:

(adpawl) #4

...A następnym razem, zanim zaczniesz taką ryzykowną (dla siebie :x ) zabawę - zrób wcześniej backup rejestru. :wink:

(szop pracz) #5

Podejżewam jednak, że bez formatu się nie obędzie.

(Adrian Ha) #6

to moze pomuc :twisted:

a moze jednak nie,moze pomoze ta płytka Xp

ps.

ale jak masz pliki jakies wazne to moze pujsc do kumpla z dyskiem i je sobie zgra na inny dysk np D:/ i robisz formata C:/

Pozdrawiam

(Maciek25 1977) #7

chodzi Ci o płytkę live ?? Jeśli tak to nie musisz jej ściągać. Możesz ją sobie zrobić sam. Na przykład u kumpla. Do tego jest program PE Builder http://www.nu2.nu/pebuilder/

Tylko musisz mieć płytkę z systemem.

(Adrian Ha) #8

mi sie wydaje ze wystarczy

płytka Win Xp

(Del15piero) #9

Przy próbie naprawiania prosiło o dyskietke tylko był mały problem stacje dyskietek mam uszkodzoną . Załatwiłem to formatem może ktoś sie dobrze zna na odzyskiwaniu plików po formacie jesli tak niech sie odezwie na moje GG

(Adrian Ha) #10

ech a zrobiłes juz system??bo jak tak to lipka trosze: :smiley:

(Del15piero) #11

Postawiłem

(Adrian Ha) #12

na co...??

(Del15piero) #13

no system Xp oczywiście

(Adrian Ha) #14

aaa

to bedzie trudo odzyskac dane po formacie ale sie da:D:D:D

(Del15piero) #15

jakieś programy instrukcje by sie przydały

(Adrian Ha) #16

ech drogie progi sa ale polecam EasyRecovery 6.0

(Damian) #17

Tylko nie wiem,czy instalacja Windowsa nie nadpisała plików,które chcesz przywrócić.