Co robicie na swoich komputerach?

Proponuje na forum taki wątek gdyż teraz komputery w domach stały się rzecza normalna jak telewizor czy lodowka, a kiedyś komputery wykożystywano w calkiem inny sposob nie bylo ich tyle w domach co teraz. Kazdy kupuje komputer bez wgledu na to czy jest on mu bardziej potrzebny czy mniej. Chciałbym zebyscie pisali co takiego nie typowego robicie na swoich komputerach, jakich programow do tego uzywacie, co chcielibyscoe zrobic a nie wiecie jak (to dla mniej wtajemniczonych)

NAPEWNO TE WYPOWIEDZI W JAKIS SPOSOB POZWOLA JESZCZE INACZEJ SPOJRZEC NA KOMPUTER- NIZ JAK TYLKO NA MASZYNE ŁĄCZĄCĄ SIE Z INTERNETEM :slight_smile:

Mi niekiedy, ale to bardzo niekiedy ta machina służy do grania :stuck_out_tongue: w np. Starcrafta, czy Counter Strike’a 1.6.

Śmieszny temat, ale ok, wypowiem się. Mi komputer służy nie do grania, ale np. do słuchania muzyki, korzystania z Sieci (p2p, forum DP, GG). Ogólnie do poznawania sprzętu, systemów operacyjnych, programów itd.

Zacznij od używania słownika.

Mi mój złom służy czasami do grania, służy do neta, testowania różnych programów, słuchania muzy, oglądania filmów…

Mój także służy mi do do słuchania muzyki, korzystania z Sieci (p2p, fora, GG). Ogólnie do poznawania sprzętu, systemów operacyjnych, programów itd. nudne jest granie wkółko w jakąś grę

Mi sluży do programowania (php, flash) ale takze do gg, internetu bez ktorego przeciez nie daloby sie programowac (manule, fora itd). Raczej nie gram w gry a jesli juz to w CS 1.6

Dzięki :slight_smile: - ale nie na temat!! zapomniałem ze człowiek jest lepszy od kompa- nigdy sie nie myli :lol:

Niektórym służy do grzebania śrubokrętem w środku albo kopania ze złości :smiley: . Mi służy do grania i do neta i do pisania w gg, do filmów na YouTube, itp., w przyszłość może do programowania.

Mi komp służy do (p2p,gygy,skype,DP i inne) Nie gram w gry testuje programy

Mi główne do programowania (C++) , siec (prowadzenie strony klubu sportowego , P2P , DP , Allegro ;]) , AQQ i chyba tyle ;] Czasem CS 1.6 i to wszystko , na moim złomie więcej gierek nie odpale ;p PIII 600 MHz ;]

To może ja też się wypowiem :slight_smile:

Mi komputer służy do poruszania się po internecie, czasem do grania, słuchania muzyki, oglądania filmów, co jakiś czas jakiś Photoshop do robienia grafiki, czasem jakąś stronkę robię, ogólnie dzięki niemu dowiaduję się więcej o sprzęcie :).

Ja na swoim tańczę albo udaję drzewo, niestety jest to niewygodne ze względu na małą powierzchnię.

pozazdroscic :smiley: tylko czego :lol:

do przeglądania WWW (w szczególności kilka for dyskusyjnych)

do komunikowania się (poczta, komunikator)

do planowania (Google Calendar wymiata)

do nauki programowania/tworzenia www

do nauki angielskiego

do grania bardzo rzadko (dobre gry zajmują dużo miejsca na dysku i pożerają tyle pamięci, ile ja nie mam), czasem gram online w gry sportowe

internet/gry/nauka/komunikacja z innymi/przeglądanie plików/oglądanie filmów itd itd

Serwer :slight_smile:

Fora, gry, muza, IM. :wink:

Ja na swoim to tak:

  1. Chodzę po necie

  2. Bawię się linuxem ^^

  3. Czytam takie głupie topiki :smiley:

  4. Słucham muzy

  5. Siedzę na gg

  6. Oglądam laski na naszej klasie xD

To by było na tyle xd

mój komputer obsługuje w domu 4 osoby :stuck_out_tongue: dla brata do gg, allegro, n-k i czaterii :stuck_out_tongue: dla obu sióstr do pisania prac szukania czegoś do szkoły i na studia, do grania w pasjansa i słuchania muzyki no i oczywiście do n-k :stuck_out_tongue: a dla mnie szczególnie do p2p, gg, czatów, forum poza tym jeszcze do słuchania muzyki i oglądania filmów… czyli norma dla nie informatyków :x :stuck_out_tongue: