Co robie żle podczas nagrywania?

Mam taki problem . Wypalam płyte programem Alcohol 120 i zostaje mi

miejsce na krążku , chcę coś dograć a nie mogę .Pojawia się komunikat

włóż czystą płytę . Menedżer informuje że jest wolne miejsce a ja przy nagrywaniu nie zamykam ostatniej sesji .

Co robię żle ???

jezeli zostaje ci kilka mega wolnego na plytce to program automatycznie zamyka sesje i nie masz mozliwosci dogrania

Chodzi o to że mam to odchaczone i zostaje mi np. 180 mb wolnego miejsca i jak najade na Mój Komputer -na nagrywarke to pokazuje że jest wolne miejsce i w menedżeże w alcoholu też .

a dograć się nie da

możesz np nagrać 5 MB i zamknąć płytę, wtedy nic niedograsz. A jak jej nie zamkniesz to będziesz mógł w przyszłości dograć dane. :wink:

do nagrywania plyt CD i DvD polecam NERO , wedlu mnie, znacznie mniej jest z nim problemow i (niemilych) niespodzianek …

O to mi chodzi że nie zamykam sesji i zostaje mi wolne miejsce a program taki jak alcohol nie widzi tego wolnego miejsca i nie mogę na nim dograć . Może coś żle odznaczam ???

Ja używam do nagrywania płyt CD programu NERO.

W programie nero jest jeszcze taka opcja:

-utwórz dysk z wieloma sesjami.

Może twój program, też to ma.

:roll:

A czy Alkohol obsługuje multisesje :? :? :?

Program ten tworzy obrazy płyt i umożliwia ich wypalenie na płytę. Również służy do tworzenia wirtualnych dysków. Clone CD również nie ma multisesji a to program podobny. Obydwa maję niewiele wspólnego z Nero gdzie masz kreator i sam decydujesz o tym co możesz nagrać na płytce i ewentualnie jeżeli została włączona obsługa multisesji póżniej coś do niej dograć.

Alternatywą dla komercyjnego Nero może być

:arrow: DeepBurner 1.1.5.149 Free