Co sądzciie o mks_vir 2006?

jak w temacie skonczyła mi się licencja na kaspra a teraz w jakiejs gazecie jest za 19,90 dlatego pytam was o zdanie!!dobry jest??

Moim zdaniem NAJLEPSZY. Mam wersje 2006 i wydalem troszke pieniedzy za oryg. wersje, ale naprawde kupujac nie zawiedziesz się

ja mialem kiedys arcavir - mozna powiedziec ze brak blizniak mks (wielu dawnych pracownikow mks pracuje dla arcavir) to nawet dawał rade. na pewno milej wspominam niz kasperskiego :twisted: Za taką cene to smialo mozesz brac moim zdaniem - o ile licenja jest na rok.

na pewno na rok bo mowili ze oszczedzam 150zł :mrgreen:

W tym czasopiśmie PC World Computer ten mks jest na 180 dni.

MKS ogłosił już jest demo

http://www.mks.com.pl/files/mksvir2006setup.exe

powiem jedno : antywirusowe bazy danych mks’a robione sa przez tylko 1 osobę - Marka Sella … to już chyba o czymś świadczy

A czy ktoś o to pytał :?

Chyba zza grobu :frowning: :frowning: :frowning:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Sell

firma ARCABIT nieźle wkopała MKS … miały być jakieś rozprawy w sądzie słyszałem … czy coś z nich wynikło ?

Patrz TUTAJ

Pokasowane OT - proszę trzymać się tematu dyskusji

czyli jednak cienko przędzą :frowning: :frowning: :frowning: i co teraz ?

Złączono Posta : 25.04.2006 (Wto) 19:11

arcabit to chyba nie jest polska firma

Cytowany przez Błażeja wątek pochodzi z lutego kiedy to faktycznie było kiepsko, skoro MKS wypuścił nową wersję programu chyba nie jest aż tak źle 8)

Przekonamy się w najbliższym czasie jak Mks 2006 wypadnie w tle Arcavir 2006. Będzie bezkonkurencyjny czy może firma Arcavir wyprzedzi jednego z czołowych liderów? Czas pokaże 8)

a jak jest teraz z aktualizacjami mks’a ?? dalej to samo … że aktualizacje co parę dni czy co tydzień ??

Ale cóż to za lider którego, gdy inni kopią go leżącego i nie pozwalają wstać :lol:

Właśnie się okaże czy “wstanie na nogi” czy “zostanie brutalnie skopany” :slight_smile:

Nawet jeśli wstanie ( w co wątpię - nic tego nie zapowiada) to i tak zostanie zaraz dostanie w szczękę od konkurecji (znowu upadnie) :mrgreen:

Może jak wstanie to wyprowadzi kontratak i zniszczy ArcaVir.

Myśle że tylko Arca vir 2005 i 2006 odniesie jakis tam sukces. Już w późniejszych latach myśle że Mks pokaże kto tu rządzi :mrgreen:

ja tu nie mówię o Arcavir. Mówię że mks nie ma najmniejszych szans w porównaniu np. do kaspra, noda, bita czy nawet nortona.