Co sądzicie o ABIT NI8 SLI?

Witam mam zamiar kupic taka płyte co niej sądzicie ??

czy zasilacz Procomp 400 watt wystarczy do zasilania 2 kart GF 7300 gt sonic 500/1300mhz ??

czy lepsza jest od gigabyte lub od asusa na SLI ??

prosze o pomoc :?

Nie znam reszty Twojej konfiguracji, ale w ciemno wymieniłbym zasiłkę na solidniejszą…

no reszta to procek Celeron D 352 3,2ghz 512cache L2

pamięć RAM DDR2 Kingmax 667mhz

zwykły monitor CRT 17 calowy z płaskim ekranem Philips 107b3

ale ogólnie mi chodzi o płyte czy to dobra firma itd itp

co o niej myślicie ??

Na początku zmien zasilacz ,a pozniej porozmawiamy o płycie (która jest dobra) :wink:

na takim procku nie warto robić SLi

firma dobra , płyta też

nie wiem czy ten proc nie ogranicza jednej karty a co mówić o SLI… jak myslisz poważnie o SLI to zmiana proca i zasilacza…

Ile masz na całego kompa?

ludzie ale ja juz mam kompa

pytam sie szczególnie co sądzicie o płycie ABI NI8 ??

bo taka bede miał

A procek z 1 karta sobie radzi wyśmienicie

po podkreceniu na 3,72ghz

6500 pkt w 3dmark 03 na xp

11340 pkt w 3dmark 03 na vista home basic

ojj wątpliwe te twoje punkty… kręcenie celofana d nie daje nic wiecej niż tylko puste MHz…

i więcej punktów w Viście niż na xp :lol: kręcisz…

BTW. Płyta główna jest dobra ale jeśli myślisz o SLI to zmiana proca, ten i tak tę 7300 pewnie lekko ogranicza…

nie wierzysz to twoja sprawa

bo jak bys wiedzial to vista udostepnia karcie dodatkowe 495mb wiec karta ma ponad 623 mega pamieci video i dlatego wynik jest wiekszy

ale możliwe ze procek ogranicza, ale niestać mnie było 3 miesiace temu zeby se kupic lepszego

za 6 dni jade do pracy i jak przyjade to se kupie jakiegoś Core 2 duo i lepszy zasilacz a narazie mam to co mam a i tak nie kiepski sprzet mam bo za karta dałem 57zł okazyjnie a za 2 giga ramu dałem 110zł też okazyjnie ( wszystko nowe) a na procesorze mam chłodzenie AC Pro 7

aha

mam troche czesci do sprzedania z 478(płyte , procek 2.0ghz, oryg chłodzenie) jak ktoś coś potrzebuje to zapraszam

Złączono Posta : 15.07.2007 (Nie) 14:53

oj jestem pod wrażeniem

bez podkrecania na tej płycie co kupiłem ABIT NI8 nf4 SLI intel

w 3d mark 2003 10648 punktów z 1 karta graficzną Palit 7300gt sonic

to o niebo lepsza jest od Gigabyte(ga 945gzm) którą miałem

to na Vista bedzie wynik 2 x wiekszy

no super

polecam każdemu :o :o :o :o