Co sądzicie o AUTHOR A-RH 2.0?


(Ka$$) #1

Witam

Ostatnio postanowiłam nie kupować nowego komputera, lecz rower. Znalazłam w Internecie AUTHORa A-RH 2.0, który szalenie mi się podoba.

Link: http://www.velo.com.pl/www/rower/?id=302

I mam kilka pytań do osób, które się na rowerach znają:

-


(antiferno) #2

hmm

ja mialem kiedys author'a tyle ze nieco taaaanszego : d i bylem zadowolony ...widze ze tu full wypasik sprzet , bedziesz zadowolony na pewno.

to juz zalezy od twoich nóg ; P

a no i ja mialem authora za 8,5 bańki więc pare półek niżej ... spokojnie wytryzmywal jazde na 1 kole , po schodach itd... wiec ten na pewno da rade;]

tylko z tymi hamulcami uważaj bo latać sie nauczysz przy okazji :stuck_out_tongue_winking_eye:

[przez kierownice;d]


(Ka$$) #3

Heh. Ok. Dzięki. Ja mam teraz Kross G100 za 400zł. Trzeba coś lepszego i przede wszystkim większego kupić. Dzięki jeszcze raz


(antiferno) #4

jak masz tyle kasiory na rower to obczaj jeszcze firme scott ; )


(Kinemator) #5

A do czego chcesz wykorzystywać ten rower? Zadajesz pytania jak osoba które ma małe pojęcie o rowerach i jest spora szansa, że kupisz coś tylko dlatego, że ma ładne malowanie. Ten rower jest dosyć ciężki - przy jeździe po mieście i podjazdach szybko to zauważysz.


(D@widoS) #6

yyy rower full z amorkiem o skoku 16 cm do jazdy po mieście ? Hardcor :lol: To jest rower na którym się lata na hopkach itd :slight_smile: Radze poczytać trochę, upewnić sie jakiego typu rower potrzebujesz i popytać się na http://www.forumrowerowe.org/ Tam możesz być pewien że otrzymasz fachowe i pewne porady.