Co sądzicie o GeForce 6200 128 MB?

co sadzicie o tej karcie dobra czy slaba da sie na niej pograc w jakies nowe gierki?? :stuck_out_tongue: :smiley:

w jakieś nowe pograsz :slight_smile: ,ale polecam radeona 9800 lub radeon x850 :slight_smile:

a dobra czy raczej taka sobie :slight_smile:

zasadniczo to nalezy spytacz jaka wersja. 64 bit czy 128 ?? na 128 jeszcze w cos pograsz, ale czy w taki sposób w jaki byś chciał to podejrzewam ze nie.

np w DOOM III da sie pograc?? :slight_smile:

Da się…jeżeli oczywiście reszta kompenentów kompa, jest w miarę na przyzwoitym poziomie…typu min.512 ramu…

Na 128 bit-owej pograsz chociaz napewno nie w max detalach chociaz moim zdaniem Doom3 nie jest wart uwagi co innego Half-Life2 miodek :slight_smile:

Tyber01: D3 bije na głowe HL2 pod względem grafy co innego silnik :stuck_out_tongue:

Ja bym jednak polecał coś z radeonów ew. coślepszego (6600+)

Ale nie mówie o grafie ale o przyjemności z grania HL2=mniam mniam D3=beeeeee.Można tak to określic i nie powiedziałbym że bije HL2 na głowe.Po mojemu grafa jest podobna ale to kwestia gustu.A jeśli chodzi o karte to tylko 128 bit jak juz powiedziałem :slight_smile:

Sam się zastanawiałem czy brać karte Palita 6200A lecz sie skapłem że to jest na ramach 64-bity a nie ma rdzeniu czyli inaczej mówiąć na 1024 i większych sobie na takiej karcie nie pogramy.Co do tego - co lepsze R9800 czy 6200 - wiadomo że standard Radeon ale 6200 można a nawet trzeba odblokować potoki z 4X1 na 8x1,wykręcić ja ostro i się robi 6600.Teorytycznie w niektórych grach uzyskujesz przewagę dzięki grafice. Ge force posiada shadery 3.0 a radek nie.Ja bym brał 6200.

Link do danych o kręceniu 6200 na 6000 = http://tiny.pl/xfbl

Pozdro,chad.