Co sądzicie o głośnikach firmy "ModeCom"?

Co sądzicie o głośnikach firmy “ModeCom”?? chciałbym żeby ktoś sie wypowiedział ponieważ wiele osób zachwala bardzo głośniki i chcem wiedzieć czy to rzeczywiście prawda że są takie dobre?? Ponieważ mój kolega chce kupić głośniki tej firmy a dokładnie model mc-2050

Ja też! Polecam, bo naprawdę warto…

Mam MC-9860.

Parametry mają takie same co moje. :slight_smile:

mysle że są wporządku ale zobacz te http://www.komputronik.pl/Glosniki/Crea … ,id,25477/

T20? Niee… Za 200zł masz 2 satelitki po 14W w każdej. :stuck_out_tongue:

ModeCom ma 2x15W i 24W w głośniku niskotonowym.

Swoje MC kupowałem jak nie miałem neta, i w sklepie w przedziale 100/200zł nie było zestawu z lepszym subwooferem. :smiley:

Te twoje to chyba nawet widziałem w jakiejś gazecie jakiś test wygrały czy coś tylko ich wygląd jest troche nie zaciekawy. Myśle że satelitki grają czysto ale mam obawy co do subwoofera że bass niejest wystarczająco głęboki

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 19:42

Więc je sobie kup (o ile już ich niemasz) i idź sobie posłuchaj albo zacznij pisać na temat. Przeciez my nierozmawiamy o głośnikach firmy creative

Mógli by jeszcze sie wypowiedzieć jacyś posiadacze głośników tej firmy :stuck_out_tongue:

Firma nie robi najgorszych głośników

Przejrzyj testy w sieci

Creative? Nie rozśmieszaj mnie, Creativy za 100zł [nie pamiętam modelu] są gorsze od byle jakiego No Name… :stuck_out_tongue:

ModeCom to nie no name, fakt że nie zajmują się wyłącznie dzwiękiem… Ale sprzęt nie jest zły.

Słyszałeś w ogóle kiedyś?!

Miałem. Dlatego wiem co pisze. Jak coś co jest warte 100 zł nazywasz głośnikami… to powodzenia :slight_smile:

Jak chcesz możesz być noname.

Akurat model mc-2050 kosztuje 185zł :wink: W creativach płaci sie tylko za marke

Pamiętam jak klient do sklepu zwrócił … jeden zestaw. była odklejona okleina na głośniki… Wtedy mi się śmiać zachciało. Zresztą nigdy tych głośników nie wystawiano na sklep żadnego modelu… bo ogólnie to niechlujnie zrobione. Wszystko to prowizorka. A dźwięk jak był pudełkowy i pusty tak jest. Chociaż za tą kase czego się spodziewać.

I tak za 200zł lepiej kupić MC niż jakieś Creativy… Zresztą na moje nie mają podlotu do głośników Logitech. A zawsze jak ktoś założy temat, i są tam np 3 opcje to wszyscy jak jeden mąż piszą CREATIVE… Smieszne. :slight_smile:

Prosze nie obrażać creativów ja mam model t3100 za niecało 120zł + creatvie sound blaster audigy i jestem zadowolony. A te modecomy chce kupić mój kolega

Oty poleciały do kosza. Za następne polecą ostrzeżenia (niektórym już się dostało)

A czy używa ktoś głośników tej firmy już dłuższy czas?? Bo chciałbym sie dowiedzieć czy psują sie? (mam nadzieje że nie :P) i czy dźwięk pozostał po czasi taki jak był kiedy usłyszeliście go po raz pierwszy