Co sądzicie o KODAK Z1015 IS

Witam mam zamiar kupić ten oto aparat co o nim sądzicie?? i pytanko czy lepiej kupić go w polsce,na allegro czy z USA (mam tam wujka a przylatuje do polski)

Wujek proponowal mi jeszcze:

http://www.e-fotojoker.pl/product/aparaty-cyfrowe/nikon/nikon-coolpix-s620-czarny-/?osCsid=54a06d84478b7557fdf98f5f6b4ae469

Albo jeśli ten jest słaby poszukajcie mi jakiegoś aparatu do 1000zł

znalazłem takie info na jego temat.

oglądałem już to. prosze o wypowiedz ludzi którzy sie znają na tym bo tyle to i ja znajde…

aparat bardzo dobry

Ja bym wybrał Nikona !!

ja mam nikona i są to bardzo dobre aparaty jedne z najlepszych ale gościu mówi tylko o tym KODAKU a to dobry aparat

Kodak nigdy nie miałem ale jak masz wujka w USA to może Ci może kupić jakiś inny?(wtedy powiększysz horyzonty szukania). Sam posiadam Fuji S9600 bardzo dobry kompakt ale jeżeli chcesz tylko i wyłącznie na automacie robić to kup sobie coś innego. (troszkę off top).

moge kupić jaki chce ale w cenie do 1000zł 1300 max to są jakie propounuje wiec jak znacie to dajcie lepsze propozycje

Mam tego Kodaka. Jest wart swojej ceny. Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej, to śmiało pytaj.

Ja bym nadal zbierał i zbierał na Twoim miejscu na nikona D80/D70, jeżeli chcesz wejść w system i nie fotografować tylko ‘‘u babci na przyjęciach’’ a zająć się ambitniejszą fotografią wybierz lustro a nie kompakt. Jeżeli już chcesz kompakt to zwróć uwagę na ilość ustawień manualnych. Przede wszystkim nie patrz na ilość megapikseli, ważniejsza jest wielkość matrycy, jak by tu powiedzieć… dlaczego megapiksel megapikselowi nie równy? Bo na małej matrycy zdjęcie jest ‘‘rozciągane’’ a na większej mieści się idealnie, takie łopatologiczne wyjaśnienie :slight_smile:

Jak chcesz robić zdjęcia w niekorzystnym oświetleniu to przede wszystkim nie bierz kompakta bu dość że duże szumy to jeszcze brak szyny na zewnętrzną lampę błyskową (choć niektóre mają).

Jeżeli kiedyś udało by Ci się w twoim przedziale cenowym Sony DSC-HX1 to polecam, jedyny aparat Sony godny polecenia (poza pełnoklatkowym A900 xD)

Staraj się wybierać pomiędzy Nikonem a Canonem, choć z kompaktów bardziej stawiam na Canona.

CANONEM fotografii jest Nikon, Peace! :slight_smile: