Co sądzicie o mobo Asus M4A89GTD PRO/USB3

Proszę o ocenę mojego pomysłu na mobo - jak w temacie, i czy do tej płytki dobre będą takie podzespoły (UWAGA - muszę się liczyć z kasą, więc…):

  1. Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W PSU (OCZ500SXS-EU) - chodzi mi GŁÓWNIE o bezpieczeństwo, a nie o bajery

  2. RAM: Patriot DDR3 4GB 1333MHZ 2X2GB CL9 GAMING ELK

  3. Procek AMD Phenom II X4 Quad Core 955 Black Edition, Socket AM3, BOX (HDZ955FBGIBOX)

Wszystko razem za 1640 PLN, wraz z dostawą.

Acha - komputer nie do gier, tylko do grafiki 2/3 D…

Płyta bardzo dobra, a tak do pamięci RAM w tej cenie te będą lepsze www.esc.pl/product_info.php?manufacture … s_id=22446

Rozumiem, a co powiesz o jakości zasilacza (czy - ogólniej - zasilaczy tej firmy) - pod względem jakości i bezpieczeństwa (jeśli go znasz, oczywiście…). O ile wiem, nie figuruje na żadnej “czarnej liście”…

Mam w drugim PC OCZ fatal1ty 400 W ,Chodzi jakieś 16 -18 h na dobe(serwer,pobieranie itp.),zero problemów,OCZ robi b.dobre zasilacze,są ciche,mają certyfikat 80 plus i wysoko stoją pod względem bezpieczeństwa.Możesz śmiało brać wybrany przez ciebie zasilacz.

Serdeczne dzięki za odpowiedzi! Zawsze warto posłuchać czyjegoś zdania, zanim się wywali te pare złotych :slight_smile: Ale powiedz mi jeszcze, czy jesteś zadowolony ze swojego procka (mój będzie słabszy o te 200 MHz i może o coś jeszcze, ale ciekaw jestem recenzji)…?

Jestem wniebowzięty,po podkręceniu w stesie mam max 60 stopni ,przy takim zegarze to niewiele,jego moc widać np w Sony Vegas studio ,który wyciska maks z procesora,wtedy mam takie temperatury ,w grach mam 50-55 stopni,choć żadna z gier jak narazie go nie zapociła,nawet metro 2033,na box chłodzeniu było w porządku,ale zmieniłem ze względu na moją manie ciszy:P.Pozdrawiam

Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!