Co sądzicie o moim sprzęcie?

(Dodoni0) #1

Procesor : Celeron D 2,53

Pamięć : 256 mb

Grafika :Nivida Riva TnT 2 M64/64 PRO

Płyta Główna :ASRock'a

Dysk Twardy: Maxtor 40 gb

Monitor : Crt - 17"-stka

Karta dziękowa [zintegrowana z płytą główną] Xear 3d[5.1]

Karta sieciowa {zintegrowana} 10/100 [nieużywana]

Zasilacz : TRACER 450 W

Nagrywarka : DVD-RAM LG-H20L

Urządzenie wielofunkcujne : [skaner+drukarka+kopiarka] HP PSC 1610 ALL-IN-ONER

Stacja dyskietek:D

Kamerka internetowa: Creative Live Cam

Mikrofon na usb

BlueTooth - usb

IrDa

Modem iPlusa do neta na usb

Hub-4'portowy

FireWire PCI USB 2 PORTY

UPS

Myszka optyczna BTC model m893

Klawiatura iBox'a

Oddzielnie skaner :Microtec ScanMarker 5600

Aha i jeszcze jeden napęd STAROC cd-romm 16x złom

uff to juz chyba wszystko.

Ps. Przy okazji jak pisze mam 256 chciałbym kupic jeszcze 2 kosci 128 mb na allegro nie wie ktos ile kosztują

Pozdrawiam Kamil

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 18:44

aha dodam ze nie gram w żadne gry bo nie lubie :smiley:

(piotrekplay) #2

szjas

no-name? mało jej...

szajs...

mały,

szajs

płaski? też już CRT to śmiecie...

szajs, najgorszy...

złom

złom

nie warto... ten komp to padło...

(Dodoni0) #3

dodam ze nie gram w żadne gry

(piotrekplay) #4

do netu starczy i pisania, do grania czy obróbki video, grafiki już nie ale i tak ten komp to jeden wielki złom...

(Akira3179082) #5

Z tym się nie zgodzę... Monitory CRT jakościowo są wiele lepsze od LCDków. Lepiej oddają barwy i takie tam

(Dodoni0) #6

piotrekplay wiem że nie jest to rakieta ale napisałem

tylko do przeglądania netu! !!

(Kubekster) #7

Popieram monitory CRt mają dużo lepszą jakość obrazu od LCD i właśnie dlatego używają ich informatycy(graficy)

(piotrekplay) #8

normalne, ale mało kto już je kupuje... a te starsze okropnie walą po oczach, wiem bo mam CRTka z 2001r siedzenie przy 60Hz jest okropne...

te nowsze są OK...

starczy...

kulturalniej...

Sempron 3000+

Gigabyte 7VT600P-RZ

512MB GoodRam PRO PC3200

GeForce FX 5500 128mb/128bit

Enermax Liberty 500W

SamTRon 75E

w NFS Carbon na medium przy 1024x768 25-35FPS, źle nie jest... większość gierek chodzi zresztą mało gram, do grafiki wystarcza, do edycji filmów też chociaż trochę to trwa... a niedługo zmienię na coś dużo lepszego tylko kaski będzie więcej :wink:

(sdar) #9

Pan kamklich zapędził się za daleko i otrzymał "pamiątkę" ale ostrzegam na przyszłość, że słownictwo używane przez piotrekplay w pierwszym jego poście jest na bardzo cienkiej granicy dopuszczalności i za kolejne takie "oceny" może też załapać się na ostrzeżenie.

(witek-pl) #10

@piotrekplay to że masz mega-dziadowski monitor nie oznacza że wszystkie CRT to śmiecie, LCD nie dają rady w pełnym odwzorowaniu barw i kontraście, ratuje je tylko brak zniekształceń geometrycznych,,, poza tym, człowieku 60Hz i się dziwisz że patrzeć się nie da (megaLOL)? U mnie pulpit jest na 1024x768 przy 120Hz i obraz kłuje po oczach (po wyciągnięciu monitora z pudła praktycznie nie potrzebna była korekcja geometrii),,, popyt generuje podaż, większość rzuciła się na LCD gdy te sporo potaniały co w puźniejszym czasie źle odbiło się na produkcji CRT, chciałbym zmienić własną 17stkę na 21 cali niestety teraz mogę tylko o tym pomarzyć :frowning:

(Xpecet11) #11

Jasne, do neta i pisania. Można pokusić się o OC.

(Błażej) #12

I przyrostu wydajności o te 5% :stuck_out_tongue: