Co sądzicie o net24

Co sądzicie o net24? Jak się wam sprawuje? Czy polecacie innym? :lol:

osobiście polecam mam Net24 640 , podzielony miedzy 3 komputery i naprawdę fajna sprawa, szybkość jest ok, jeszcze nie miałem przypadku żeby nie było internetu , POLECAM :slight_smile:

no wlasnie a teraz już chyba tego 640 nie ma :frowning:

http://www.netia.pl/?o=p&s=421

A tak przy okazjii , to jest jakiś inny sposób na łaczenie się z netem w taki sposób aby pominąć aplikacje Netii , i robić to bezpośrednio z przeglądarki tak żeby nie wyskakiwał ten ekran niby logowania bo jest to strasznie wnerwiające. Pozatym mankametem jest dość długa aktywacja połączenia zaraz po załączeniu kompa. A i jeszcze jedna sprawa , w połaczeniach sieciowych instaluje się nie pamietam już jaka(bo to komp brata) jakaś usługa która zmienia sposób logowania się do systemu , usługa ta nie pozwala dokonać zmian sposobu logowania z pozycjii “konta użytkowników” a po usunieciu usługii znowu net nie działa.

nie wiem dokladnie jak to jest… ale mam nadzieję, że ktoś, kto ma net 24 się odezwie :wink:

Zbych1 nie wiem, o jakim ekranie logowania mówisz, ja mam skonfigurowane połączenie dial-up ręcznie wg porad Netii bez żadnego dodatkowego oprogramowania, zresztą, gdy aktywowałem tą usługę, wówczas nie dawali nawet nic od nich, przez nich stworzonego oprogramowania, a na czas łączenia po starcie systemu nie narzekam, choć jestem pod tym względem wrażliwy, co do usługi zmieniającej sposób logowania do systemu i jej skutki, to na pewno da się to zmienić, musiałbym na komputerze z Net24 przeprowadzić test i zobaczyć, czy rzeczywiście tak jest, na chwilę obecną nie mam takie możliwości (najbliższe dni). Wystarczy jednak poczytać fora, chociażby neostrada.info i inne popularne i tematyczne, na naszym forum jest też wiele wątków, głównie zachwalające tą usługę, jednym z minusów wymienianych przez niektóre osoby są dość duże pingi w grach internetowych (online). Od siebie mogę powiedzieć, że polecam, cena/ jakość - dobra nota, w gry online nie mam okazji grać często, więc nie powiem od siebie.

Widzę nowy cennik. Nowe opcje wydają się być atrakcyjne. :smiley:

dojo - proszę używać polskich znaków w pisowni.

No ja też posłużyłem się instrukcją, od modemu thomson którego to netia wcisneła bratu

http://www.netia.pl/pdf/netia/net24/net24_podrecznik_uzytkownika_thomson.pdf

konfigóracja podobna jak w starej neostradzie nie na zasadzie połaczenia dial-up tylko poprzez protokóły internetowe i z aplikacją dostępową net24 , właśnie instaluje się jakiś dodatkowy protokół (nie pamietam jaki jak bede u brata to zerknę) bez którego net24 nie działa , protokół zmienia sposób logowania do systemu na taki jak by komp miał wielu użytkowników , i nie da się tego zmienić w panelu konta użytkownika gdyż blokuje to właśnie ten protokół internetowy , pozatym w trayu pojawia się ikonka od net24 która po załączeniu kompa strasznie długo zmienia kolor , a musi go zmienić na zielony , bo wtenczas dopiero zostaje zaktywowana sieć , czyli uzyskane zostaje tylko połączenie z witryną net24 , nastepnie klikamy przeglądarke i znowu niemiłe zaskoczenie bo wyskakuje okno z logowaniem do sieci net24 nawet jeżeli zaznaczona jest opcja automatycznego logowania to okno i tak sie pojawi i należy wdusić enter, brat nie narzeka bo to jego pierwszy kontakt z internetem ale dla mnie takie kombinacje netii to udręka.

Ja mam zwykłe dial-up. Sterowniki do modemu (Thomson SpeedTouch) i to wszystko. Bezproblemowo. I tak pewnie można zrobić bez tego, o czym mówisz.

net24 jest fajny pingi z wp mam na poziomie 30ms lub mniej z ogame.pl 40-50ms w csa z europa wyglada to tez ladnie bo do 80ms inne znane mi gierki w ktore pykam to day of defeat source na europie pingi podobne jak w csie w halu2 tez w tych granicach i osobiscie musze powiedziec, ze z netia jak nie ma sie mozliwosci podlaczenia to trzeba ich telefonami i emailami zasypywac codziennie dzieki takiemu postepowaniu jako 1 mam na ulicy net24 a sasiedzi ktorzy wczesniej sie interesowali jeszcze czekaja :slight_smile: umowa ktora podpisalem dotyczyla promocji 640kb dla uczniow i studentow a jak dostalem modem to mialem 1280/320 zamiast 640/160 bez zadnych dodatkowych oplat i jak zadzwonilem to nie jest pomylka a umowa podpisana na 2 lata jest umowa na czas nieokreslony powiedzieli, ze "po co sie wiazac tak: “ma pan juz jakis czas telefon u nas a wiec mozemy na to sobie pozwolic” stronki szybko sie otwieraja a speed sciagania to przynajmniej 125 kb bez zadnych akceleratorkow jeszcze nie mialem zadnej awarii i zadnych zwiekszen pingow limitow tu takze nie ma wysylanie do 42 max wychodzi co i tak jest very gut jak na 320 wysylania czyli 40kb telepsa nie ma takiego duzego wysylania od 512/256 nie rosnie wysylanko chyba ze ktos jest dluzej abonentem ale to minimalnie bo znam mojego sasiada ktory akurat korzysta od dluzszego czasu nawet na 6mb najszybszej neo jest 6144/256 kazdy z moich sasiadow zazdrosci mi teraz i czeka na koniec umowy z tp moj przypadek dotyczy miasta Gdyni od granicy Rumii czekam na kolejne pytania