Co sądzicie o niżej opisanej karcie?

Pewnie dogadałeś się u ruskich na rynku :hahaha: :hahaha: :hahaha:

nie z twoją mamą lubi tanio sprzedawać

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 23:55

:mrgreen:

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 0:00

rafal92 pewnie zazdrościsz że za swojego zwykłego palita dałeś w h… wjęcej niż ja :stuck_out_tongue: za sonica+ :stuck_out_tongue:

Ja za swojego co prawda i przyznam dałem 400zł ale ja go kupowałem 4 miechy temu ceny były inne a po za tym krętliwe pamiątki mi się trafiły A tak po za tym spojrzałeś chociaż w mój sig i co z tego że masz sonic+ jak moja w tej chwili jest wyżej taktowana co się przekłada że lepsza

Ten weekend karciocha będzie katowana oc :lol: 8)

no i co nie wiem czy wiesz ale ja też moge karte podkręcić :stuck_out_tongue:

Ja kupiłem Palita 8600GT Sonic+ na tej aukcji http://www.allegro.pl/item265085722_palit_8600gt_sonic_256mb_ddr3_625_1800mhz_dx10_1ns.html, a przy odbiorze osobistym w Wawie zapłaciłem, jeszcze mniej, bo 360zł !!

tomek28 na tej aukcji jest wersja sonic… Kupiłeś wersje sonic czy sonic+ za 360 zł?

To jest wersja SONIC +, przeczytaj dokładnie opis aukcji :smiley:

:smiley: Niedokładna aukcja… W tytule aukcji jest sonic, za zdjęciu jest sonic a w opisie sonic+ :lol:

To zwykła Sonic nawet na opakowaniu na zdj pisze:)

Kupujący wie lepiej…

Taa jak sie czyta tylko opisy to sie na pewno wie bardzo dużo:)

Nazwa aukcji i zdjęcie jest Sonic, ale opis aukcji (taktowania, ns itp) świadczą o tym, iż na aukcji jest sprzedawana karta w wersji Sonic+.

niech zrobi real foto (poproś go o to) :slight_smile:

klopas po co? graffix już posiada tą karte w wersji sonic+ (podpis)

dla jaj zeby zobaczyć kto ma racje (zrób ankiete :P)

I jest ankieta :slight_smile:

Fakt, aukcja jest mało precyzyjna, więc dlatego zdecydowałem się na odbiór osobisty karty (SONIC+). Jeśli jednak chcecie zdjęcie, to tu macie link do mojego kartonika na którym jest napisane ze JEST TO WERSJA “PLUS” :slight_smile:http://picasaweb.google.pl/franek.to/Inne :mrgreen:

Z kąd pobrałeś to zdjęcie zrób zdj karty a nie pudelka:)

eeh… fotke robiłem na chwilekę przed tym jak oddawałem kartę z całą resztą do sklepu w którym składają mi kompa. jak go odbiore to strzele zdjęcie i się na nim podpiszę, żeby nie było że je ściągnąłem :stuck_out_tongue: do tego czasu zapraszam do głosowania w ankiecie :wink:

Ok zobaczymy wtedy czy nie kręcisz;p

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 14:50

A tak apropo to jak napisałeś tego posta jak odnosłeś grafike do serwisu??