Co sądzicie o noki 6230i

prosze o wypowiedzi czy warto kupic i ogólnie wasze zdanie o tym telefonie!

Odradzałbym CI ten telefon ze względu że to nokia. Polecam zamiast tego Se K 500i lub 700i ;]

bardzo dobry telefonik polecam go ponieważ sam go posiadałem. Moge śmiało powiedzieć, że jak dla mnie lepszy niż te se k700i

Nie słuchaj żadnych głupot. Nokia 6230i to świetny telefon. Mam go od pół roku i jest rewelacyjny, nie zamieniłbym go na nic innego. Wiem co mówię bo siedzę w temacie już od kilku ładnych lat

A mówienie “nie kupuj go bo to nokia” to czysta głupota…

Nokia chociaż by że to lepsza marka i nie ma już tego psującego się joystiku co mają te sony ericsony

1-atut aparat 1.3 piksela robi bardzo ladne zdjecia- naprawde

2-bardzo slaba ponizej krytyki baterja trzyma 2-3 dni

3-dzwonki w pierwszej chwili strasznie ciche ratuje tu wibra sytuacje

4-brak lampy blyskowej

odradzam zakup tego teefonu nokie bardzo stracily i kupuja ja tylko cwaniacy by sie wozic przed kumplami …choc nie wszyscy

zal wydac tyle kasy - wez se k750 bije ten model na glowe pozdrawiam

Dudek14 : :shock: BUhahahahah idz do pierwszego lepszego komisu i zapytaj się co by woleli czy 6230i czy K500/700 :stuck_out_tongue:

Martin89 : poszukaj na forum było już spoooro o tym aparacie -> bardzo dobry.

ja tez tak mysle sporo i tym tel czytalem i podobno jest swietny

Wiesz takie opinie to dla kolegów z piaskownicy a nie na forum :!:

Nie masz nic do powiedzenia, nie znasz się :arrow: nie piszesz :!:

a co powiecie na temat tych zekomo cichych dzwonków bo kilka osób sądzi ze sa bardzo ciche! !!

jak dla mnie super telefon mam i narazie nie mam zamiaru zmieniac i nie zaluje kasy… a jesli chodzi o dzownki to zawsze mozna wgrac nowe jak i cala reszta znaczy motywy tapety … i dzwonki ktore jak dla mnie nie sa wcale cichce mozna wgrac nowe … polecam.

hmmm moim zdaniem warto kupic inny telefon bo jak wiadomo w noki placi sie za nazwe … mi nic w niej nieprzeszkadza tylko ze brzydko wyglada i ma maly wyswietlacz pozatym jest cool

I tu się mylisz. Jak za dwa lata sprzeda tą Nokię to napewno nie straci tyle na wartości co SE lub jakiś pożal się Boże Siemens.

maly wyswietlacz to najwieksza wada :confused: nic niewidac na nim

geforc, a widziałeś ten wyświetlacz podczas pracy czy tylko na obrazku? Wiesz jaką on ma rodzielczość??? 208x208 i nie opowiadaj głupot że nic na nim nie widać.

A co do dzwonków w nokii, to sprawa wygląda tak…

Przez pierwsze 5 sekund dzwonek gra o poziom niżej niż jest ustawiona gośność, czyli jak ustawi się głośność na full (poziom 5) to na początku gra na poziomie 4

Kris79 bawie sie nim co tydzien bo kuzyn go ma i narzeka xD co z tego ze ma rozdzielczosc taka ?? i tak nic niewidac

Powiem ci krótko TOTAL BADZIEW

geforc nie znasz się.

Też się nim bawiłem i jest świetny.

geforc : rozumiem że telefon bez wyświetlacza na pół ulicy i z 48 milionami kolorów to dla ciebie nie telefon bo jak można się pokazać z takim czymś przy kolegach, wstyd. Prawda jest taka że to telefon biznesowy i ma takie funkcje o jakich istnieniu ty nawet nie wiesz :confused: nie wspominając już o istnieniu.

Patriic : Żałosny jesteś :confused:

zgadzam się w 100%…