Co sądzicie o noki 6230i

(Marrtin89) #1

prosze o wypowiedzi czy warto kupic i ogólnie wasze zdanie o tym telefonie!

(Dudas bad boy) #2

Odradzałbym CI ten telefon ze względu że to nokia. Polecam zamiast tego Se K 500i lub 700i ;]

(Adampigan) #3

bardzo dobry telefonik polecam go ponieważ sam go posiadałem. Moge śmiało powiedzieć, że jak dla mnie lepszy niż te se k700i

(K Organista) #4

Nie słuchaj żadnych głupot. Nokia 6230i to świetny telefon. Mam go od pół roku i jest rewelacyjny, nie zamieniłbym go na nic innego. Wiem co mówię bo siedzę w temacie już od kilku ładnych lat

A mówienie "nie kupuj go bo to nokia" to czysta głupota...

(Grzesiek1) #5

Nokia chociaż by że to lepsza marka i nie ma już tego psującego się joystiku co mają te sony ericsony

(wojownik) #6

1-atut aparat 1.3 piksela robi bardzo ladne zdjecia- naprawde

2-bardzo slaba ponizej krytyki baterja trzyma 2-3 dni

3-dzwonki w pierwszej chwili strasznie ciche ratuje tu wibra sytuacje

4-brak lampy blyskowej

odradzam zakup tego teefonu nokie bardzo stracily i kupuja ja tylko cwaniacy by sie wozic przed kumplami ...choc nie wszyscy

zal wydac tyle kasy - wez se k750 bije ten model na glowe pozdrawiam

(Dod) #7

Dudek14 : :shock: BUhahahahah idz do pierwszego lepszego komisu i zapytaj się co by woleli czy 6230i czy K500/700 :stuck_out_tongue:

Martin89 : poszukaj na forum było już spoooro o tym aparacie -> bardzo dobry.

(Marrtin89) #8

ja tez tak mysle sporo i tym tel czytalem i podobno jest swietny

(fiesta) #9

Wiesz takie opinie to dla kolegów z piaskownicy a nie na forum :!:

Nie masz nic do powiedzenia, nie znasz się :arrow: nie piszesz :!:

(Marrtin89) #10

a co powiecie na temat tych zekomo cichych dzwonków bo kilka osób sądzi ze sa bardzo ciche! !!

(Pawel Pe) #11

jak dla mnie super telefon mam i narazie nie mam zamiaru zmieniac i nie zaluje kasy.. a jesli chodzi o dzownki to zawsze mozna wgrac nowe jak i cala reszta znaczy motywy tapety .... i dzwonki ktore jak dla mnie nie sa wcale cichce mozna wgrac nowe ... polecam.

(Smash91) #12

hmmm moim zdaniem warto kupic inny telefon bo jak wiadomo w noki placi sie za nazwe ..... mi nic w niej nieprzeszkadza tylko ze brzydko wyglada i ma maly wyswietlacz pozatym jest cool

(system) #13

I tu się mylisz. Jak za dwa lata sprzeda tą Nokię to napewno nie straci tyle na wartości co SE lub jakiś pożal się Boże Siemens.

(system) #14

maly wyswietlacz to najwieksza wada :confused: nic niewidac na nim

(K Organista) #15

geforc, a widziałeś ten wyświetlacz podczas pracy czy tylko na obrazku? Wiesz jaką on ma rodzielczość??? 208x208 i nie opowiadaj głupot że nic na nim nie widać.

A co do dzwonków w nokii, to sprawa wygląda tak...

Przez pierwsze 5 sekund dzwonek gra o poziom niżej niż jest ustawiona gośność, czyli jak ustawi się głośność na full (poziom 5) to na początku gra na poziomie 4

(system) #16

Kris79 bawie sie nim co tydzien bo kuzyn go ma i narzeka xD co z tego ze ma rozdzielczosc taka ?? i tak nic niewidac

(system) #17

Powiem ci krótko TOTAL BADZIEW

(system) #18

geforc nie znasz się.

Też się nim bawiłem i jest świetny.

(Dod) #19

geforc : rozumiem że telefon bez wyświetlacza na pół ulicy i z 48 milionami kolorów to dla ciebie nie telefon bo jak można się pokazać z takim czymś przy kolegach, wstyd. Prawda jest taka że to telefon biznesowy i ma takie funkcje o jakich istnieniu ty nawet nie wiesz :confused: nie wspominając już o istnieniu.

Patriic : Żałosny jesteś :confused:

(Driver122) #20

zgadzam się w 100%...