Co sądzicie o nokii 3220,i chyba problem z ładowarką

tak jak w temacie :smiley:

i czy podczas ładowania to jest możliwe żeby się ładowarka grzała dość mocno,uprzedzam ładuje /kupiłem nowiutką baterie do tej noki,i ją rozładowałem i ładuje ją przez min.12-14 godzin tak jak zalecają- formatowanie!!!/ :frowning:

Złączono Posta : 01.06.2007 (Pią) 20:55

proszę o podpowiedzi najlepiej tych osób ,którzy mieli kontakt z tym modelem,co sądzicie o niej,ile taka bateria trzyma dni??/nowa?/

Złączono Posta : 01.06.2007 (Pią) 21:02

pierwszy raz :wink:

jak masz originalną ładowarekę to jest to w niektórych normalne do momentu aż się nie spali ładowarka i należało by wymienić ładowarkę bo miałem tak samo w nokii 3410 5510 3510i

orginał :wink:

ale spoko ładowało przez całą noc i spoko chodzi jak na razie :wink:

dobrze powiedziane i zalecałbym zmianę ładowarki bo może być nie ciekawie

ładowarka będzie się grzała dość mocno ale tylko podczas “faktycznego” ładowania baterii czyli około 3-5 godzin , po upływie tego czasu bateria jest praktycznie naładowana , nową baterie należy uformować, ale po upływie około 5 godzin ładowania, ładowanie to jest tylko impulsywne i w tym czasie ładowarka nie powinna się mocno nagrzewać , powinna być tylko minimalnie ciepła.

według mnie to dlatego się tak nagrzewa bo formatuję nową baterie ,a pózniej już sie tak nagrzewać nie powinna :roll:

Złączono Posta : 02.06.2007 (Sob) 13:16

???