Co sądzicie o orginalnych ciuchach? Czy warto kupować?

co do butów mam north face od 2.5 roku za 150 z 190$ wyprzedaz ale buty faktycznie niedo zdarcia a gwarancja dozywotnia i sa chyba lepsze niz nike/ew. inne po 300zeta

Masz pieniądze - to kupuj.

Niektórzy nie kupują markowych ubrań bo ich na nie nie stać.

Jeżeli masz wystarczająco dużo kasy by kupować oryginalne ciuchy to się nie zastanawiaj, są trwalsze, wygodniejsze (szczegolnie skarpetki, nienawidzę takich podróbek “prostokątnych” na końcu ueeeh:|) i ładniejsze.

Mnie stać to kupuję :wink:

hm…

generalnie nie oszczędzam na butach (boreal) i ubraniach terenowo/górskich - reszta ma być wygodna i funkcjonalna - chodzenie w “firmowych” szmatach, tylko dlatego, że są firmowe jest dla mnie oznaką snobizmu i w pewnym sensie buractwa - skoro ten abs ma “adidasa” to ja też chcę.

Przepraszam za przejaskrawienie, ale wydaje mi się, że pewne “markowe” ciuchy noszą poszczególne “grupy społeczne” - dlatego dres jest kojarzony z adidasem etc…

Mi tam nie zależy na orginalnych ciuchach oprócz butów. Wole w reeboku pochodzic rok niż hakerach 3 miechy!

A co innych ubran to coś tam ma orginalnego ,ale nie widze różnicy!

zdecydowanie oryginalne - ale w znaczeniu ‘niemasówka’

Jeszcze nigdy nie miałem na sobie żadnego ubrania. Czy możecie mi powiedzieć, jakie to uczucie?

cece Chyba kpisz :x

Chyba chodzi mu o orginalne ubrania, cece w sklepie mozesz przymiezyć zawsze bedzie ten pierwszy raz a uczucie zarypiste mówie ci hehe, zgadzam się z innymi warto wydać wiecej na dobre buty, orginalne rzeczy sie nie nieszcza szybko ja np mam bluzki orginalne ale nie takie że na srodku napis na całą bluze i styłu ADIDAS cze NIKE tylko malutkie polecam orginalne rzeczy nie koniecznie te znanych firm.

KPisz - to jakiś nowy składnik KDE?

Przed chwilą założyłem coś o nazwie “T-short” - czy jakoś tak. Całkiem sympatyczne, tylko trudno zmieścić nogi do tych malutkich otworów.

Dlamnie najgorszymi firmami sa nike, adisas etc…

A lubie sie ubierac w Hausie… Croop’ie … Carry … itp…

Pozdrawiam… 8)