Co sądzicie o PENTAGRAM Vanquish R Wave 4GB?

Tak jak w temacie… co sądzicie o odtwarzaczu? czy jest wart zakupu?

Polecam przeczytanie kilku tematów:

1

2

3

4

Ile masz kasy na playerek? I jakie wymagania?

Moim zdaniem jest wart zakupu… jeśli nie będziesz za często dotykał panelu dotykowego :wink: .

Mój kolega takiego sobie kupił, więc myślę, że mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Wygląd - pierwsza klasa :slight_smile: . Ładna czarna obudowa z przodu i srebrna blaszka z tyłu.

Ekran - bardzo dobrej jakości, duży, naprawdę jest to największy atut tego sprzętu.

A teraz największa bolączka odtwarzacza - panel dotykowy. Że tak lekko powiem… spartolili sprawę i to porządnie :stuck_out_tongue: :wink: . Przyciski są niedokładne, nieprecyzyjne, reagują kiedy chcą. Raz przyciśniesz 3 razy i ani razu nie zaskoczy, a raz prawie nie dotkniesz panelu, a menu przeskakuje jak oszalałe. Do tego trzeba jeszcze dodać, że koledze czasem zacina się jeden przycisk i całe menu przeskakuje dopóki się tego przycisku nie… hmm… odblokuje (chyba tak to można nazwać :stuck_out_tongue: :wink: ).

Do reszty zastrzeżeń nie mam. Do tego odtwarzacz posiada nawet miły akcent - można sobie na nim pograć w Tetrisa… jednak panel dotykowy skutecznie zniechęca do gry :stuck_out_tongue: .

Tak więc, jeśli chcesz mieć dobry odtwarzacz i nie zwracasz dużej uwagi na sterowanie, to kupuj i ciesz się swoim nowym sprzętem. Jednak jeśli zniszczyłeś już kilka odtwarzaczy przez badziewne sterowanie i niedziałające panele dotykowe to trzymaj się od tego modelu z daleka :wink: .

ja mam dokładnie taki,kupiony 2 mies, temu-ogólnie jest fajny-mąż mu\ówi ze teledyski lepiej się ogłada niz na kompie,najbardziej wkurza mnie to

,ze ładuje sie 40 min, -wydaje mi sie to za mało-i potem krótko odtwarza-ja duzo słucham audiobooków i co wyjdę z dzieckiem na dwór to mi się zawsze wyłacza,działa góra 1,5 godz,a moze nawet krócej ,

poza tym jak chcesz słuchać audiobookow musisz sobie pociac na mniejsze częsci bo jak ci sie wyłaczy np. pod koniec to musisz słuchać od poczatku,

na tych firmowych słuchawkach radio mi w ogóle nie odbiera ,nawet wysłałam do serwisu bo nie wiedziałam ,że muszą być lepsze słuchawki

niestety nie mam porównania do innej mp3-4, więc nie mogę nic doradzić wiecej

od czasu napisania mojego postu minęło sporo czasu… Zdążyłem zakupić już ten odtwarzacz.

  1. jeśli chodzi o panel dotykowy - zdecydowanie mógł być lepszy, ale taki najgorszy też nie jest :slight_smile:

  2. jeśli chodzi o ładowanie - mi ładuje się ok 3h może więcej, odtwarza około 10h. Mała uwaga do forumowiczekinc : ładowanie wyłączasz gdy dioda na ładowarce zmieni kolor na zielony :stuck_out_tongue:

Jeśli ma ktoś pytania nt. tego odtwarzacza to tym razem ja chętnie pomogę :slight_smile:

PS. radio mi jakoś działa, bez rewelacji ale słuchać się da :stuck_out_tongue: