Co sądzicie o płycie głównej

Bo jest najtańsza, oferuje dokładnie to samo co Gigabyte i ASUS i ma najlepsze ułożenie elementów. Gigabyte nie wiem po kiego wuja wsadziło do płyty 4xPCI-E x1 czy tam 2, na co to komu zwłaszcza że odbyło się to kosztem dużo przydatniejszych złącz PCI choć jeżeli nie będziesz wsadzał więcej niż kartę dźwiękowa i tuner TV to 2 złącza starczą. Asus - nie wiem jakim trzeba być … żeby prawie na środku płyty wsadzić złącze zasilania płyty, na co komu takie meczące i upierdliwe udziwnienie, niby ASUS doświadczona firma a popełnia tak błąd.

Gigabyte ma ICH10R, MSI nie oferuje już raidu, ale jak ktoś nie używa (z resztą większość nie używa) to żaden problem.

Jasne Gigabyte 8) produkuje świetne płyty główne trwałe i stabilne !Miałem kiedyś płytkę tego producenta i długo mi służyła.Zachciało mi się asusa i kicha!Ciągle mi się psuje co za badziewie ,a miałem już ze dwie :?

Hmm a Msi P43 Neo-F będzie pasowało do procka C2D E8400, Dysk z interfejsem sata2 ?

A czemu miała by nie pasować, proc jest obsługiwany, do podłączenia dysków sata2 masz sześć gniazd.

Przymierzam się do zakupu tej płyty dzisiaj :slight_smile: macie coś może ciekawszego do zaproponowania w tej cenie czy mogę śmiało kupować ? (max 330zl)

Płyta jest spoko.

Bardzo dobry wybór (MSI P43 Neo-F).

Może Gigabyte ga-ep43-s3l.

Witam. Może mnie ktoś oświecić ilu fazowe zasilanie ma Msi p43 neo-f ?

Fazy są 3, i to nie raz solidniejsze niż 4-5 u innych producentów.

Troche lipa :expressionless: nie wiem czy wkońcu brać

Ja bym śmiało ją kupował :slight_smile:

To nie pasuje że sekcja zasilania jest solidna?

PCB jest jak takie jak w P35Neo-F

http://www.techworks.pl/artykul,244,26, … wnych.html

Vdrop jest bardzo niski, a w P43 dodatkowo wszystkie kondensatory są typu SS, zamiast zwykłych.

To chyba przez to że mi kumpel dupe truje tym że jego ma 6 faz zasilania

Ale Ty będziesz miał 3 solidne.

Zdecydowałem że wezmę to płytkę :smiley: Pozdrawiam.