Co sądzicie o Polsce?

Co sądzicie o Polsce? tylko bez wulgaryzmów :scrambleup:

Piękny kraj

cóż za patriotyzm :mrgreen:

Polska to kraj, w którym rządzą nieudolne Kaczory, które myślą że obecny rozwój gospodarczy to ich zasługa, a tak naprawdę jest to zasługą samych ludzi (businessman’ów itp.). W Polsce nic nie idze załatwić, bo biurokracja zniszczy najbardziej wytrwałego “interesanta”. W instytucjach państwowych szerzy się korupcja, wszyscy dbają o swoje stołki. W rządzie od 17 lat widać te same gęby i nic się nie zmienia.

Nie będe pisał, jaką to Polska ma piękną historię ble, ble bo liczy się to co jest i będzie, a nie to co bylo.

karolzet z przykrością, ale muszę się z Tobą zgodzić. Oglądanie się za siebie i grzebanie w kartach chwały, też nam talerza nie napełni. Nadzieja tylko i wyłącznie w tych co nie patrzą na ładne widoczki z okolic Rospudy, ale w tych co mają olej w głowie i twórcze podejście do życia.

Może rozwiniesz tą kwestię? :roll:

Temat rzeka :smiley:

można by pisać i pisac

bardzo piękny kraj, położony w środkowej europie, granicząca z niemcami, czechami, słowacja, ukraina, białorusią, litwa i rosja:D posiadamy dostęp do morza, bardzo ładne tereny, ładne krajobrazy, piękne góry, wiele majstersztyków architektury itp itd :P:P

gorzej jakbys sie spytał, co sądzicie o sytuacji w Polske :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

bo wtedy to juz sie nie da

:twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 16:19

chyba kolega o dodaniu “NIE” zapomniał, a wtedy to by oznaczało ze chce kaczorka pocisnąć :smiley: :smiley:

Mnie w Polsce najbardziej irytuje, że tacy monopoliści jak TP sztucznie zawyżają ceny usług.

Z tego co wiem, to właśnie większość polityków nie chce ładnych widoczków z Rospudy, czyżby w nich cała nadzieja :x?

Generalnie Polska ma dwie extra rzeczy :slight_smile:

  1. Wspaniała i świetna historia

  2. Polskie dziewczyny ;]

A tak pozatym, to mamy chorą władze, skorumpowany kraj, nieudane reformy od wielu lat, kuleje szkolnictwo i slużba zdrowia, dziurawe prawo tak samo jak i drogi, wiele pustych obiecanek!

a co tu sądzić Polska to Polska :D:D ważne ze nasza :D:D ja jestem dumny ze pochodze właśnie stąd z Polski a nie skądś indziej nie ma tylko pracy i rządzą kulawo politycy i to tyle :stuck_out_tongue:

Jeszcze trochę a zostanie tylko sentyment :slight_smile:

Rzeczywiście, władzą nie ma się co chwalić, bezrobocie nadal jest, niż demograficzny i w ogóle… Ale za to mamy daleko sięgające tradycje państwowe i rodzinne, piękne widoki, czyste ulice… Chciałam kiedyś mieszkać w USA, ale po powrocie kuzynki tyle się nasłuchałam, że nie mam zamiaru nawet na pół roku tam zawitać. :x

Pisząc o tej rzeczce i jej okolicach, miałem na myśli to, ze temat zamydla ważniejsze sprawy w tym kraju. Tyle energii marnuje sie w kwestii, która i tak jest przesądzona. Drogi muszą być i to jak najlepsze. Takie uzgodnienia jak inwestowanie w infrastrukturę powinny konsultować osoby kompetentne i biorące pod uwagę wszelkie aspekty. Nic nie mam przeciwko środowisku, ale rozwój kraju bardziej mnie interesuje. To że “większość polityków” jest tego zdania , nie znaczy ze w nich upatruję nadzieję na rozwój tego kraju. To pokolenie jest już na tyle zdeprawowane sprawowaniem władzy, że nie przejmuje się sprawami zwykłego Kowalskiego. U nas rodzą się problemy, które na dobrą sprawę, nie powinny zaistnieć. Na mądrych ludzi bez przesądów i nieobarczonych bagażem dogmatów, jeszcze przyjdzie nam poczekać. I to daje mi nadzieje, że ten kraj będzie kiedyś lepszy.

podobno moja droga prowadzi do raju a całkiem przypadkiem trafiłem do tego kraju ale kocham to miejsce…

Jeszcze na tym forum polityki brakuje?

politykow niema za co pochwalac kraj ładny(dziurawe drogi) i mała renta

''500 zł renty za 35lat pracy" Cygan

słabo w pracy płacą

“3zł na godzinę to tez jest śmiech na sali” Cygan

Polska to kraj w którym moża robić wszystko co się zechce…tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić:)

floyd

a co ma “ble, ble” do polityki :P??

Może utworzyć dział polityczny ?? Może być ciekawie 8)

Ciekawie? Poczytaj na innych forach. Same wyzwiska i obelgi. Nikt Ci nie broni się tam wyżywać. Tu wolał bym osobiście aby było bardziej sympatycznie. Na ogól bywa tak, że nie kończy się na wyzwiskach pod adresem polityków ale i na oskarżaniu wyborców którzy ich wybierają czyli na wzajemnym obrzucaniu się błotem. Tego byś chciał?

Polska is the best. Chociaż niekiedy bywa, że ma się jej dość (głównie przez rządzących). Mi się w sumie tu podoba. I krajobrazy ładne i ludzie spoko. Nie narzekam