Co sądzicie o Polsce?

(kamilmag) #1

Co sądzicie o Polsce? tylko bez wulgaryzmów :scrambleup:

(MarS) #2

Piękny kraj

(system) #3

cóż za patriotyzm :mrgreen:

Polska to kraj, w którym rządzą nieudolne Kaczory, które myślą że obecny rozwój gospodarczy to ich zasługa, a tak naprawdę jest to zasługą samych ludzi (businessman'ów itp.). W Polsce nic nie idze załatwić, bo biurokracja zniszczy najbardziej wytrwałego "interesanta". W instytucjach państwowych szerzy się korupcja, wszyscy dbają o swoje stołki. W rządzie od 17 lat widać te same gęby i nic się nie zmienia.

Nie będe pisał, jaką to Polska ma piękną historię ble, ble bo liczy się to co jest i będzie, a nie to co bylo.

(popula) #4

karolzet z przykrością, ale muszę się z Tobą zgodzić. Oglądanie się za siebie i grzebanie w kartach chwały, też nam talerza nie napełni. Nadzieja tylko i wyłącznie w tych co nie patrzą na ładne widoczki z okolic Rospudy, ale w tych co mają olej w głowie i twórcze podejście do życia.

(boczi) #5

Może rozwiniesz tą kwestię? :roll:

(Kobra10) #6

Temat rzeka :smiley:

można by pisać i pisac

bardzo piękny kraj, położony w środkowej europie, granicząca z niemcami, czechami, słowacja, ukraina, białorusią, litwa i rosja:D posiadamy dostęp do morza, bardzo ładne tereny, ładne krajobrazy, piękne góry, wiele majstersztyków architektury itp itd :P:P

gorzej jakbys sie spytał, co sądzicie o sytuacji w Polske :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

bo wtedy to juz sie nie da

:twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 16:19

chyba kolega o dodaniu "NIE" zapomniał, a wtedy to by oznaczało ze chce kaczorka pocisnąć :smiley: :smiley:

(Detharon) #7

Mnie w Polsce najbardziej irytuje, że tacy monopoliści jak TP sztucznie zawyżają ceny usług.

Z tego co wiem, to właśnie większość polityków nie chce ładnych widoczków z Rospudy, czyżby w nich cała nadzieja :x?

(:: MARIO ::) #8

Generalnie Polska ma dwie extra rzeczy :slight_smile:

1. Wspaniała i świetna historia

2. Polskie dziewczyny ;]

A tak pozatym, to mamy chorą władze, skorumpowany kraj, nieudane reformy od wielu lat, kuleje szkolnictwo i slużba zdrowia, dziurawe prawo tak samo jak i drogi, wiele pustych obiecanek!

(Ramirez1) #9

a co tu sądzić Polska to Polska :D:D ważne ze nasza :D:D ja jestem dumny ze pochodze właśnie stąd z Polski a nie skądś indziej nie ma tylko pracy i rządzą kulawo politycy i to tyle :stuck_out_tongue:

(yendra$) #10

Jeszcze trochę a zostanie tylko sentyment :slight_smile:

(freyah) #11

Rzeczywiście, władzą nie ma się co chwalić, bezrobocie nadal jest, niż demograficzny i w ogóle... Ale za to mamy daleko sięgające tradycje państwowe i rodzinne, piękne widoki, czyste ulice... Chciałam kiedyś mieszkać w USA, ale po powrocie kuzynki tyle się nasłuchałam, że nie mam zamiaru nawet na pół roku tam zawitać. :x

(popula) #12

Pisząc o tej rzeczce i jej okolicach, miałem na myśli to, ze temat zamydla ważniejsze sprawy w tym kraju. Tyle energii marnuje sie w kwestii, która i tak jest przesądzona. Drogi muszą być i to jak najlepsze. Takie uzgodnienia jak inwestowanie w infrastrukturę powinny konsultować osoby kompetentne i biorące pod uwagę wszelkie aspekty. Nic nie mam przeciwko środowisku, ale rozwój kraju bardziej mnie interesuje. To że "większość polityków" jest tego zdania , nie znaczy ze w nich upatruję nadzieję na rozwój tego kraju. To pokolenie jest już na tyle zdeprawowane sprawowaniem władzy, że nie przejmuje się sprawami zwykłego Kowalskiego. U nas rodzą się problemy, które na dobrą sprawę, nie powinny zaistnieć. Na mądrych ludzi bez przesądów i nieobarczonych bagażem dogmatów, jeszcze przyjdzie nam poczekać. I to daje mi nadzieje, że ten kraj będzie kiedyś lepszy.

(Dzg) #13

podobno moja droga prowadzi do raju a całkiem przypadkiem trafiłem do tego kraju ale kocham to miejsce...

(floyd) #14

Jeszcze na tym forum polityki brakuje?

(kamilmag) #15

politykow niema za co pochwalac kraj ładny(dziurawe drogi) i mała renta

''500 zł renty za 35lat pracy" Cygan

słabo w pracy płacą

"3zł na godzinę to tez jest śmiech na sali" Cygan

(Allegretto14) #16

Polska to kraj w którym moża robić wszystko co się zechce..tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić:slight_smile:

(system) #17

floyd

a co ma "ble, ble" do polityki :P??

(Janek Max) #18

Może utworzyć dział polityczny ?? Może być ciekawie 8)

(floyd) #19

Ciekawie? Poczytaj na innych forach. Same wyzwiska i obelgi. Nikt Ci nie broni się tam wyżywać. Tu wolał bym osobiście aby było bardziej sympatycznie. Na ogól bywa tak, że nie kończy się na wyzwiskach pod adresem polityków ale i na oskarżaniu wyborców którzy ich wybierają czyli na wzajemnym obrzucaniu się błotem. Tego byś chciał?

(system) #20

Polska is the best. Chociaż niekiedy bywa, że ma się jej dość (głównie przez rządzących). Mi się w sumie tu podoba. I krajobrazy ładne i ludzie spoko. Nie narzekam