Co sądzicie o polskiej policji

sam policjan mi powiedzla ze nie musza teraz miec zadnego nakazu przeszukania wystarczy im

wystarczy ze sie osoba smieje albo dziwnie sie zachowuje i juz moga zareagowac i sprawdzic ja tak mi policjant powiedzial

Policia jest nienormalna ,gdy mieszkalem jeszcze w Polsce (rok temu)(Gdansk) to kiedy tylko wyszedlem z domu to odrazu psy …dokumenciki prosze …jak bym byl jakims cpunem albo zurem(no moze moze hehe) i na takie pytanie policianta ‘‘dokumenciki’’ mowisz panska legitymacje prosze i powod dla ktorego jestem kontrolowany .

Jezeli odpowie ci rutynowa kontrola mozesz odmowic i nic ci niezrobia (oczywiscie jakl jestes pelnoletni).

Niemozna tak psa sie dawac trzeba miec tez troche animuszu .

Oczywiscie niejestem jakis kozak ,ze mowie ooo ty psie rwij z tad albo cos w tym stylu do nich to trzeba dyplomatycznie ,czasami trafiaja sie takie glaby ,ze normalnie polewka jest jak nic (nawet czasem partner tego policianta sie z niego smieje) .

I tez oczywiscie czasami sie trafi jakis wporzadku koles ,raz np. jak bylem spisywany za ‘‘narkotyki’’ ktorych oczywiscie przy mnie nieznaleziono bo takowych niezarzywam zaczol ze mna gadac o zuzlu i dosyc przyjemnie sie z nim rozmawialo .

podsumowywujac niedajcie sie tak sponiewierac i tez zadajcie od policianta tozsamosci (jesli jestes pelnoletni to odmawiaj jezeli chcesz sie podroczyc) .

To jest moje zdanie i tak zawsze robie i KROPKA

pozdrawiam

ja tam znów ide pograć w piłe. trzymajcie kciuki żeby znów mnie spisali :hahaha: może tym razem za złe kopnięcie piłki lub za wejscie na teraz publiczny czyli na kort :hahaha:

dokładnie masz racje, mozna odmówic, chyba że mieli by nakaz , wtedy to już nie masz nic do gadania :lol:

Tylko Cię spisali, a robisz lament jakbyś wylądował w areszcie :roll: Prosta sprawa w czasach dresiarstwa gdy siedzi większa ekipa, zostaje ona spisana i jeżeli coś się wydarzy w tej okolicy w krótkim czasie od spisania wiadomo kto może byc podejrzanym :]

I troszkę kulturalniej proszę mi tu o policji, bo mój ojciec jest jednym z nich :twisted:

Nie muszą mieć nakazu, aby Cię przeszukać na ulicy, za to aby wejść do Twojego domu w celu przeszukania muszą mieć klarowne przesłanki (nie muszą również mieć nakazu - nakaz dostarcza się po przeszukaniu w ciągu 7 dni), że jest tam to czego SZUKAJĄ.

chyba na mnie nie nakablujesz Twojemu tacie, że sie źle wyrazilem o policji ? :?

Polska policja… hmm… a może raczej “policja” :D.

te epitety sa kierowane do samego zawodu nie do odsub (czasami tak )ktore go wykonuja ,a jezeli ktos jest prawdziwym psem i robi to co robi (spisuje dzieciakow na podworkach) zamiast lapac zlodzieja ktory przedchwila na nastepnej ulicy walnol auto to z calym szacunkiem zasluguje na miano PSA !!

Dobra, powiem krótko ale dosadnie, jakby Wam kogoś w rodzinie zabili albo zgwałcili (czego oczywiście nie życzę) to pierwsi byście lecieli na komendę :stuck_out_tongue:

masz racje, kazdy mialby taki odruch ijeszcze by mieli pretensje czemu nic nie robia , że nie szukaja złozieja czy mordercy, a w zeczywistosci oni szukaja.

Wiem czasami mamy bezpodstawne pretensje do policji ale niektóre ich zagrania są bezczelne :evil:

obrazasz policje wiem ze policja dziala w tym kraju jak dziala i ze uwazaja sie za "bogow"ktorym wszystko wolno chociaz odzyskali mojego dyskmena jak wskazalem osoby ktore podejrzewam o kradziez :stuck_out_tongue:

te dzialania sa skierowane przeciw rozpowszechnianu narkotykow na podworkach coraz czesciej sie zdarza ze “dzieciaki” maja narkotyki

Lepiej zapobiegać, niż…

Oczywiście nie mówię, że wszystkie ich działania są świetne, ale…

Proponuję zakończyć tę dyskusję.

A ja mam 15 lat i mnie juz 3 razy spisali 8) w tym roku :shock:

1.Za to ze przesedlem na czerwonym swietle :lol:

2.Ze siedzialem na lawce z kumpalmi :lol:

3.Za jezdzenie na desce po murkach , dewastacja mienia publicznego :lol:

gdyby chcieli to narkotyki niebylyby rozpowszechniane na podwurkach ,nikt mi niepowie ,ze jest inaczej .

Policja to jedna wielka korupcja i takie jest moje zdanie na ten temat i wydaje mi sie ,ze wielu je podziela …

Tia i jeszcze mi powiedz, że policja na całym świecie pracuje tak samo jak u nas, wkońcu tam też handlują narkotykami :stuck_out_tongue_winking_eye:

Prawda jest taka, że większość z Was nie ma zielonego pojęcia o pracy policji :stuck_out_tongue: Na dodatek co roku obniżają im budżet więc można się od nich domagać tyle ile są w stanie z siebie dać.

Ja je podzielam i zgadzam sie wpelni.

Policja albo jest nadgorliwa za bardzo albo na wszytsko pozwala :x

moze chca ale “dzieciaki” nie chca bo to niezy zarobek (podobno)

zakazany owoc smakuje najlepiej, taka moda teraz panuje

Są plusy i minusy każdej instytucji państwowej. Jest wiele nieprawidłowości, ale to nie znaczy, że musimy na wszystkich jechać i uogólniać.

Ale to prawda, powinni skupić się bardziej na “większych” przestępcach, co nie znaczy, że możemy się czuć bezkarni. Policjant ma prawo nas “spisać”. Jak mówiłem, lepiej zapobiegać.

I dlatego, na razie, topik nie zostanie zamknięty :smiley:

W razie przekroczenia granic kulturalnej dyskusji - tak się stanie.

Tak więc uważajcie na to co piszecie :smiley: