Co sądzicie o serii Prince of Persia

Tak jak w temacie :mrgreen:

Fajna gierka. :wink:

Tylko fajna???

Tak. ;]

super bo to moja ulubiona gra 8) a tak poza tym kiedyś zakładałem taki temat ;] krótka ocena : część WW najlepsza, fajny klimacik , muzyka i te ucieczki przed dahaką SoT zbyt bajkowy,prosty T2T krótki i też bajecznie prosty :stuck_out_tongue: a tak na marginesie mogli zrobić ciekawszą grafikę a nie stosować silnik który widzielismy w poprzedniej części czyli w WW 8) 8)

gierka zajefajna znaczy cała seria jest odjechana podoba mi sie

Mi też najbardziej podoba się WW ale T2T ma swoje plusy:speed kill, nowe ruchy i co najlepsze mroczny książę.

Fajne są też easter eggs. Np. piła mechaniczna albo kij hokejowy.

Ja grałem tylko w piaski czasu, i spodobała mi się. Przeszedłem chyba 3/4 i gdzieś utknąłem, porzuciłem na jakiś cas i zapomniałem :stuck_out_tongue:

Tak ogólnie to ciekawa.

Czekan na PoP Rival Swords na PSP. Na pewno będzie odjechane. :mrgreen: :mrgreen:

prawdziwy prince of persia to był ten sprzed kilkudziesięciu lat w którego zagrywałem się na amidze ;] to były czasy :stuck_out_tongue:

T2T jest właśnie zjechane … speed kill jest dla hmmm ‘‘mało zaawansowanych graczy’’ :lol: ktorzy nie znają lub nie chcą używać innych kombosów , zależy im na tym żeby grę jak najszybciej przejść i idą na łatwiznę ;] wg mnie SK powinien być tylko dostępny podczas walki z bossami , to jest nieprawda że prince ma nowe skille , to jest błąd … w T2T usunięto parę ciekawych które widzielismy w WW … jakoś wizerunek księciunia z WW był ciekawszy a Dark Prince trochę smiesznie wygląda , a wezyr jest już totalnie zjechany … widać że POPTeam nie miał na niego jakiegoś nowego pomysłu :stuck_out_tongue: no i tak jak wcześniej wspomniałem ; o stopniu trudności tej gry , pomiędzy stopniem łatwym a najtrudniejszym nie odczułem żadnej różnicy ;]

w WW jest akurat na odwrót … widać różnicę między stopniami trudności gry , nie mam ogólnie do niej zastrzeżeń ale dahaka w wersji ‘‘beta’’ był lepszy bo był straszniejszy :lol: Ubi mogło więcej zrobić takich ucieczek przed nim , a poza tym jest mało bossów :stuck_out_tongue:

PoPteam wlaśnie pracuje nad nowym projektem Assassins Creed … gra jak narazie zapowiada się bardzo interesująco :slight_smile:

Ja uważam, że T2T prawie tak samo fajne jak WW. A speed kill to dobra rzecz. W T2T najbardziej mnie denerwował system starforce. Przy co drugim sprawdzaniu płyty system się wykrzaczał. :-x

eee ?? ja tam takich problemów na oryginale nie miałem ;]

niby jak xD ??

Pozatym starforce wykrywało alcohola i musiałem go usunąć. A tak w ogóle przez niego Ubi Soft bardzo wiele stracił pieniędzy przez ten system.

Mam tylko PoP:WW i powiem że bardzo fajna gierka. Miała też ciekawą fabułe. Oczywiście przeszedłem z przyjemnością.

P.S. Co się dzieje w Dwa Trony (fabuła)?

kup sobie t2t lub poczytaj na internecie … ;] na googlach jest tego pełno :stuck_out_tongue:

To były czaaaaaaaaaaasy :smiley:

Amiga + PoP 1 :cry:

Ale na szczęście na XP’ku mam pierwszą część tej wspaniałej sagi ;D

Niestety w kolejne części nie dane było mi zagrać, ale cóż…

No ale 100zł to trochę za dużo dla wielu osób

koleś nie wiem ile masz lat ale robisz taki offtop że szkoda gadać , poza tym t2t można kupić za 50 zł i mniej :roll:

anemon** 1992**

Ja sobie niedługo może kupie pakiet: Trylogia + Książeczka= 139zł :stuck_out_tongue:

Seria Prince of Persia bardzo mi sie podobała.Grałem w Piaski czasu i przeszedłem całe Dwa Trony.W Warior Within nie grałem ale moze kiedys skusze sie na ten tytuł.