Co sadzicie o siemensie CX65?

witam.tak jak w temcie…(nie moglem znalezc na forum “komentarzy” na temat tego telefonu, jedynie bylo ich duzo na temat siemensa c65).

Dodam ze mam zamiar go kupic i chcialbym poznac opinie posiadaczy tegoz telefonu.

dzieki

czekam…

Aha…powiedzcie mi jeszcze czy ma port bluetooth…(gdzieniegdzie [np. allegro] widze ze ma ten port, a znow gdzie indziej nie ma…jak to jest?)

Nie jestem posiadaczem tego telefonu ale kilku znajomych go ma. Jest to bardzo dobry telefon. Posiada port podczerwieni, odtwarza Real Tone (wav), ma przyzwoity wbudowany aparat VGA. Ogolnie jest dobry. Ja posiadam rowniez Siemensa ale C75 i jestem zadowolony z niego. Ty napewno tez bedziesz. Mam nadzieje.

Jeden mój kolega ma CX65 i mówi, że bardzo dobry, nie ma z nim żadnych problemów.

Drugi mój kolega ma CX70 i również mówi, że badzo dobry. Ma trochę funkcji więcej (niestety nie pamiętam jakich) od CX65, ale tak poza tym to to samo.

Ja mam C75 i według mnie też jest bardzo dobry, ale w zasadzie to jest unowocześniona wersja CX65.

Żaden z nich nie ma bluetooth. Ma go dopiero CX75 ale to już jest inna klasa. natomiast te 3 telefony maja jedynie IrDA

Poczytaj tutaj:

http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,CX65,phone.php

Jako posiadacz tego fona ci odradzam ze wzglądu na nietrwałość, fon się zawiesza, pada w nim soft itd. Może tylko mój taki ferelny…

Na pewno nie ma Bluetooth.

Chyba że znajdziesz go po super cenie, to najwyżej opylisz później :slight_smile: