Co sądzicie o Siemensie sx1?

Siemka. co sądzicie o Siemensie sx1?? Mam zamiar go sobie kupić, nie zawiodę się na nim?? Mój kolo go ma i mówi, że jest świetny!! Zamieszczajcie tutaj swoje uwagi i sugestie na temat tego fonu. Z góry thx! !!

Tak wygląda moje zdanie na temat tego teleonu:

  • wbudowane kontrolery IRDA oraz Bluetooth - dają bardzo duże możliwości - dzięki nim telefon staje się bardziej mobilny,

  • 65tys. kolorów to jest na prawdę dużo - bardzo dokładne menu,

  • klawisze troche “niecodziennie” rozmieszczone co może byś problemem z pisaniem SMS’ów na początku - ale się przyzwyczaisz :smiley:

  • pracuje pod Symbianem - to mówi samo za siebie :lol:

  • obsługa kart pamięci MMC - bardzo ciekawe rozszerzenie ilości pamięci telefonu,

  • radio i odtwarzacz mp3 - ciekawe rozwiązanie (swoisty “bajer”) ale bateria za cienka do tego telefonu,

  • wbudowany aparat - bardzo ciekawe rozwiązanie - ale nigdy nie zastąpi zwykłego aparatu cyfrowego,

  • bardzo przejżyste menu,

  • obsługa wideo - bardzo fajna founkcja - szczegulnie w połączeniu z kartą pamięci.

Ogólnie telefon oceniam na: +4

A ile bateria trzyma, bo mój kolo ma go dopiero 2dzień i nie zdążył przetestować. Co do powyższych to wiem ze pod tym względem jest bezkonkurencyjny. Chodzi mi też o to jak się sprwauje na codzień czy się nie zacina wiesz… Choć ma symbian… Jest porównywalny do Nokii 6600 prawda?

:smiley:

6e5b89765b30b3dea61e019c1c0a9abb_2.jpg

Damian wiem jak on wygląda :smiley: :smiley:

Tak jet bardzo podobny do Nokii 6600 - ale to jest w końcu Siemens i na pewno bardzo się różni. Choćby nawet menu - w Nokii jest białe i intuicyjne, a w SX1 jest kolorowe i dużo ciekawsze…

Nie nie zacina się - bo nowe telefony z Sumbianem mają usunięte bardzo dużo wad. Ale jak przetrwa kilka “spotkań bliskiego stopnia z ziemią” to może zacząć wariować…

Bateria jest dobra - ale gdybym to ja projektował ten telefon, to dałbym trochę lepszą… W końcu to tylko 100mAh - ale jest nieźle :smiley:

Tylo jednego nie wiem - ile kosztuje takie cacko??

W Erze 400zł w taryfie za 60zł. Albo 1zł w Era komfort za 30zł :smiley: :smiley:

Zdjęcia nei wklejałem dla Ciebie :slight_smile:

Acha byba że :slight_smile: No i co tylko tyle o nim wiecie?? Chciałbym dostać więcej opini na jego temat, żebym się przekonał do końca :lol:

A nie wiecie czy jest do tego przewidziana bateria o większej pojemności?? Bo ta co jest, jest krótko trzymająca.