Co sądzicie o sonyericsson W200i?

Witam kupiłem dziś za złotówke taki o to telefon w abonamencie orange tzn telefon był dla mnie bo abonament ojciec chciał , i mam do niego wszystko plus karte 512 mb która miałem od innego fona i jeszcze mam dostac do niego głośniki które teraz reklamują no jak dla mnie to super fonik bardzo głośne mp3 a wy co sądzicie o tym fonie ? Telefonik bardzo mi śię przydał na imprezki bardzo głośne i jeszcze filmy wcyhodzą super :)A co wy o nim śadzicie ?

Też go chyba kupię, bo nie ma u mnie w mieście trudniej dostępnego W300i. :confused:

a czy on nie ma czasami aparatu VGA?

Tak ma aparat VGA.

Na twoim miejscu sprzedałbym szybko ten telefon. Miał to być najtańszy tel z serii Walkmanów, alternatywa dla droższych W (np. W700i, W710i, W800i i W810i) a tymczasem nówka kosztuje około 500 zeta.

A teraz porównaj sobie go do powiedzmy popularnego K750i, który ma lepszy aparat, większy wyświetlacz, czyli lepszy w podobnej cenie. W200i to imho przerobiony K310i(tyle, że soft walkman, i obudowa walkman no i karta pamięci).

Podsumowując uważam, że ceny nowych fonów(allegro- gdzie są jeszcze tańsze nówki niż w marketach) są wybitnie drogie. Sądzę też, że w najbliższym czasie polecą w dół i mocno spadnie jego wartość.

Gdyby nie ten aparat VGA, to bym sobie go kupił :?

heh ja go jutro pojadę wziąć w erze na abonament za 35zł na trzy lata mam darmowy internet z bluconect 50mg i mam 40minut wymienne na 160sms-ów a jak to wykorzystam to mam do użytku 500 minut na stacjonarne i do sieci era wymienialne na 2000sms-ów i tak mam co miesiąc jak zużyje te 40min na 160sms to mogę z tego korzystać i internet 50mg i ten telefonik za zeta taka promocja że hej.a wiecie jak dzisiaj byłem w erze to widziałem k510i czerwonego wiecie o tym że taki jest?

Jak zarejestrujesz ten telefon na http://www.sonyericsson.pl to Ci przyślą jeszcze gratis głośniki do niego. :slight_smile:

a takie głośniki na allegro nówki kosztują 115zł…

do michalj82 wiem o tym jak chciałem kupować ten tel to zaraz wszystko czytałem i głośniki już są wysłane. A tak wogule to kome już mam i jestem z niej bardzo zadowolony bardzo nigdy w życiu nie miałem lepszego fona 8) 8) :smiley: :smiley:

Tak się składa że mam ten telefon. MP3=bdb. Aparat=kicha ale po co mi lepszy skoro od robienia zdjęć jest cyfrówka :wink:

No i tu się zgadzam.

Podsumowując: Dobry ( bez aparatu :stuck_out_tongue: ), tani fonik za dobrą cenę :wink:

Takie jest moje zdanie :slight_smile:

Telefon jak za tę cenę jest bardzo dobry. Oczywiście mowa tu o nowych telefonach. Jakość muzyki równie dobra jak w innych fonach z seri W. Lecz z tego co sie orientuję nie dają w zestawie do niego pożądnych słuchawek. Co nie znaczy że nie są dobre…

Do droższych telefonów z seri W dają o wiele lepsze słuchaweczki…

//A jak już zostało tu wspomniane-do robienia zdjęć jest cyfrówka…

Myślę że telefonik sie sprawdzi…

porównaj cene na allegro w200 i w800 :slight_smile:

A do słuchania muzyki np. odtwarzacz mp3 :P:P

a do dzwonienia może służyć nokia 3310 :stuck_out_tongue:

He he tu chodzi o mnie. Cyfrówke mam przy sobie często dlatego też aparat w telefonie dla mnie jest zbędny :slight_smile: Oczywiście zdarza się że robie zdjęcie tym ******* aparatem :slight_smile:

No i sprawdziłem klopas ie. W800i jest trochę droższy :slight_smile: Na początku miałem zamiar go kupić, ale później okazało się że nie ma go w liście telefonów dostępnych w Erze :-x ( a było to 29 maja bieżącego roku ). Zakup W200i był trafny ponieważ W300i ma mały wyświetlacz i był dostępny tylko w kolorze biało-pomarańczowym :frowning: A miałem go na oku po W800i :stuck_out_tongue:

Więc nie dawo kupiłam sobie Komę W200i i polecam wam ja gorąco! Muzyke odtwarza świetnie (mimo że nie dostałam głośników bo kupiłam go dużo wcześniej), zdjęcia też dobra mimo że to aparat VGA (gdyz zdjecia można obrócić i odrazu sa bardziej czytelne), posiada pamięć zewnętrzną (dla nie wiedzacych co to jest może powiekac jego pojemność za pomoca karty microSD) i co dla nie których bardzo ważne łatwy w obsłudze. Baterie tez ma bardzo dobra (długo trzyma). Widziałam oczywiście SE300i gdzie zdjęcia sa jeszcze gorsze i ma też mniej możliwości. Nie polecem również dlatego że jest bardzo nie wygodny. Jeżeli ktoś szuka naprawde dobrego fona to bedzie dobry SEW800i to jest po porostu dużo lepsza wersja SEW200i i duzo droższa. Wydaje mi sie że przy tak niskiej cenie jaka mamy zapłacić za W200i opłaca sie go kupić. To ma byc telefon a nie 3 w 1… Choć prawda że fajnie jak fon ma bajery ale on je ma!! Gorąco polecam i nikogo nie zniechecam do SEW300i ani SEW800i wyrażam tylko sowje zdanie, bo siedze w tym dość długo. Pzdro!!