Co sądzicie o systemie Windows media center?

No własnie sie zastanawiam czy nie zakupic go mam XP’ka i chcialbym sie przezucic na Media center.Co wy o nim sądzicie?? jest taki sam jak XP? rozni sie czyms?? :slight_smile:

to jest Xp tylko posiada aplikacje Media Center

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

Media center to w sumie XP Pro tylko z nakładką, tzn. kilka programów multimedialnych za cenę mniejszą od samego XP Pro. Opłaca się kupić ze względu na sam XP Pro, jest to zestaw z 2 płyt, XP Pro(troszkę okrojony) i płyta z programami multimedialnymi. Wychodzi taniej i jeszcze mamy te programy i pilota :lol:

ponad 300 zl

dla samej aplikacji Media Center taka kwota to sporo :slight_smile:

Mam media center od miesiaca i mam problem z niektorymi grami a dokladni e firmy ea games sports (fifa 07, NFS Carbon). Problem tkwi w tym ze nie chca sie zainstalowac. mieliscie z tym problem? Jak go rozwiazaliscie? Jak cos wiecie odpiscie na moje pytania. Z gory dzieki!

a gry orginalne???

Pytam bo ja mam zainstalowane Nfs carbon (orginalne) i chodzi bez problemu…


Jeśli chcesz mieć viste za free (tylko koszt przesyłki) to warto

MCE ma także dodatkową kompozycje.

Różnica w cenie pomiędzy xp home a MCE to okpło 30 zł… osobiście polecam (sam mam MCE).

No właśnie gry nie orginalne, moze to jest problem. Kiedy je instalowałem pokazał się komunikat ze potrzebna jest nowsza wersja DirectX-a (ja mam 9.0c) i po tym komunikacie zamyka sie. Wiem o Viście i zamierzam ją wziaść, ale to dopiero w marcu. Będę musial poczekac. Dzięki.

jak w marcu???

Przecież będzie można już brać viste od 30 stycznia

Co do Directx to jest jeszcze DirectX 9.0 c runtime…

Pędź do sklepu, kup orginalną wersję i będziesz wiedział :wink:

Stary Pierwsza klasa…Kupilem Nowego Kompa zintegrowanego ze sprzetem Philips…czyli monitorek,pilocik,obudowa,glosniczki 5.1… no i ten Windows Media Center…Super sprawa…polecam kazdemu…Bardzo Duzy Krok na przod…nawet X-Box’a moge se podlaczyc do kompa, no i moj ulubiony Mixer zewnetrzny do robienia muzy…Wszystko chodzi Bez Problemu na jednym kompie…fakt ze mam 2GB ramu ddr2…ale mimo wszystko…Masz okazje…KUPUJ !!