Co sądzicie o systemie Windows media center?

(_M@ciek88_) #1

No własnie sie zastanawiam czy nie zakupic go mam XP'ka i chcialbym sie przezucic na Media center.Co wy o nim sądzicie?? jest taki sam jak XP? rozni sie czyms?? :slight_smile:

(Nowy10) #2

to jest Xp tylko posiada aplikacje Media Center

http://www.microsoft.com/poland/windows ... fault.mspx

(putineq) #3

Media center to w sumie XP Pro tylko z nakładką, tzn. kilka programów multimedialnych za cenę mniejszą od samego XP Pro. Opłaca się kupić ze względu na sam XP Pro, jest to zestaw z 2 płyt, XP Pro(troszkę okrojony) i płyta z programami multimedialnymi. Wychodzi taniej i jeszcze mamy te programy i pilota :lol:

(Nowy10) #4

ponad 300 zl

dla samej aplikacji Media Center taka kwota to sporo :slight_smile:

(Lati2) #5

Mam media center od miesiaca i mam problem z niektorymi grami a dokladni e firmy ea games sports (fifa 07, NFS Carbon). Problem tkwi w tym ze nie chca sie zainstalowac. mieliscie z tym problem? Jak go rozwiazaliscie? Jak cos wiecie odpiscie na moje pytania. Z gory dzieki!

(xomo_pl) #6

a gry orginalne???

Pytam bo ja mam zainstalowane Nfs carbon (orginalne) i chodzi bez problemu...

Jeśli chcesz mieć viste za free (tylko koszt przesyłki) to warto

MCE ma także dodatkową kompozycje.

Różnica w cenie pomiędzy xp home a MCE to okpło 30 zł... osobiście polecam (sam mam MCE).

(Lati2) #7

No właśnie gry nie orginalne, moze to jest problem. Kiedy je instalowałem pokazał się komunikat ze potrzebna jest nowsza wersja DirectX-a (ja mam 9.0c) i po tym komunikacie zamyka sie. Wiem o Viście i zamierzam ją wziaść, ale to dopiero w marcu. Będę musial poczekac. Dzięki.

(xomo_pl) #8

jak w marcu???

Przecież będzie można już brać viste od 30 stycznia

Co do Directx to jest jeszcze DirectX 9.0 c runtime...

(aju) #9

Pędź do sklepu, kup orginalną wersję i będziesz wiedział :wink:

(2skoczek) #10

Stary Pierwsza klasa..Kupilem Nowego Kompa zintegrowanego ze sprzetem Philips..czyli monitorek,pilocik,obudowa,glosniczki 5.1.. no i ten Windows Media Center..Super sprawa..polecam kazdemu..Bardzo Duzy Krok na przod..nawet X-Box'a moge se podlaczyc do kompa, no i moj ulubiony Mixer zewnetrzny do robienia muzy..Wszystko chodzi Bez Problemu na jednym kompie..fakt ze mam 2GB ramu ddr2..ale mimo wszystko..Masz okazje..KUPUJ !!