Co sądzicie o Tagan TG700-BZ 700W?

co o nim sądzicie?

czy warto go kupić?

chodzi mi o to aby się nie popsuł

Wszystko się może popsuć. Czy warto kupić tego tagana? Nie wiem, powiedz za ile możesz go mieć, ile możesz przeznaczyć na zasilacz i jaki sprzęt zamierzasz do niego podłączyć.

Bardzo dobry zasilacz. Potrafi udźwignąć więcej niż ma napisane i do tego cichy, grzeje się bardzo mało i nie ma przerwań. Bywają u mnie sytuacje, że na niecałą sekundę migną światła bo mini przerwa jest w zasilaniu, to komputer się nie wyłącza podczas grania. Też mam tagana tylko ciut inny model i 500W ale nigdy nie sprawiał problemów, jakościowo jest niezwykle udany i jak piszę, nawet jak jest mini przerwa w przesyle prądu, to inne urządzenia się wyłączają a komputer nigdy. Przy poprzednim zasilaczu enlight czy jakoś tak to mi się wyłączał przy byle zakłóceniu.

czy lepszy był by ocz?

sprzet

Procesor :Phenom II 955

Płyta Główna: Asus Crosshair III Formuła

Ram: GoodRam 2x2 GB 1333MHz

Grafika:Gigabyte Geforce 460GTX

Wiatraczki:ilość 4

Lepszy to nie wiem bo oba są dobrymi zasilaczami. Ja tylko o stabilności i trwałości Tagana mogę powiedzieć, że jest świetny i nigdy nie miałem tak dobrego zasilacza

Acha czyli teraz wybierać co tańsze a i na taki sprzęt będzie dobrze operować 700 czy to za dużo lub za mało