Co sądzicie o takim konfingu PC?

Oto konfig kompa przyszłego:

:arrow:

Płyta: Gigabyte GA-X48-DQ6

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 (pozniej podkręcenie)

Grafika: ALBATRON GeForce 8800 GTX Extreme EDITION 768MB DDR3 ewentualnie BFG 9800GX2 1024MB DDR3

Muzyczna: Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer-Fatal1ty

RAM: OCZ 4GB DDR II 1066 Reaper (Kod producenta: OCZ2RPR10662GK)

Zasilacz: ModeCom Volcano 750W

Czekam na wasze sugestie! Wg mnie wszystko bedzie pasić, ale to tylko moja opinia. :slight_smile:

pinio150 ,

Po co? Lepiej foxconn’a P35A-S

nie lepiej 800?

:open_mouth: po co Ci taki potwór coś koło 500W styknie w zupełności!

napewno potrzebujesz takie monstrum?

moim zdaniem za mało ramu :slight_smile: daj 4GB i będziesz miał parę lat spokój :stuck_out_tongue:

Pablo25 , hmm 4 GB RAM’u narazie chyba nie :stuck_out_tongue:

pinio150 , Ten zestaw jest baaardzo przyszłościowy…

Ile masz kasy na tego kompa?

2 gb wystarczy

w zupełnośći

płyta Foxconn P35A-S

grafika 8800gts 512

zasilacz corsair 450w

to bym zmienił a reszte zostawił i powinno grać no chyba że chcesz lepszą karte graficzną to bierzesz radeona 3870 x2 lub 9800gx2

no nie wiem z 4000zł no do 4500zł max przypuszczam! no własnie mi oto chodzi zeby był przyszłościowy bo teraz jade na takim gruchocie ze chce sobie odbic te kilka lat na tym złomie co teraz jade. a te pozespoły co podałem nie bedą ze sobą kolidować prawda. Komp teraz mój musi byc "tytanem"

PS:podałem 2 modele kart graficznych!

pinio150 , jeśli tak stawiasz sprawę to bierz to co Ty podałeś. Tylko zamiast tych potworów kup jakiegoś 8500GT

Za jakieś 2-3 tygodnie wyjda nowe karty graficzne, więc wtedy sobie coś wybierzesz jescze lepszego :slight_smile:

to poczekam do premiery tych nowych kart graf i wtedy bedzie sie wybierać! Dzięki za cenne jak złoto sugestie

pozdrawiam :slight_smile:

a może wemiesz jeszcze jakieś karty w SLI.

Himmak5g , narazie poleciłbym poczekać do ukazania się nowych układów, a później mozna snuć zamiary kupna pojedyńczej karty czy tez w SLI :stuck_out_tongue:

SLi się nie opłaca… lepiej czekać na nowe karty graficzne :wink:

przed premierami to wywalenie kasy w błoto :expressionless:

Można tez zamiast sli kupic dwuprocesorową kartę taką jak GF 9800 x2 lub Ati HD 3780 x2

no… ma ktoś jeszcze jakiś ciekawe pomysły ? ![-o<

co do tematu… osobiście brałbym Galaxy CM HeatPipe 8800GT :wink:

A c Ci nie pasuje.

Średnia opłacalność takiego rozwiązania?