Co sadzicie o tej drukarce?

(Adrian Witczak) #1

Co o niej sądzisz??

Co znaczy rójkolorowy wkład atramentowy???

(Djkarolek) #2

nie wiem zo to zanczy ale widziałem taka drukarte bo moja kumpela ma z osiedla i nawet jest loz widziałem jak skanuje bardzo dobrze! zreszta zobacz co inny o niej sądza poczekaj :slight_smile:

(Ford Fokus) #3

Dobra drukarka, warto kase "wyrzucić" :slight_smile:

(Del15piero) #4

Bardzo dobra i nie musisz wyrzucać dodatkowo na skaner i tania jak na możliwości

(Kristof 26) #5

chodziło chyba o trójkolorowy i chodzi o to że w jednym"" Kartridże HP"" jest zawarte 3 kolory http://activejet.pl/products/?cc=8 to nie jest reklama strony tylko przykład

(Siekiera666) #6

czyli kupujesz trzy wkłady

(Dragonlnx) #7

A jakoś nie mam zaufania do użądzeń wielofunkcyjnych;

Jeżeli chcesz ją do użytków domowych - szkolnych - W Sam Raz !

A jeżeli chcesz coś specjalnego drukować/Skanować - :x Lepiej kup oddzielnie drukarkę i skaner :!:

(Adrian Witczak) #8

Kupować czy nie???

a mam jeszcze jedno pytanie.....

ile razy mozna uzupełniać mniej więcej nie orginalnym tuszem??

i na ile stron mniej więcej wystarcza pełny zbiornik z czarnym tuszem!!

(Kristof 26) #9

Wiem że nie raz czytanie stanowi problem 8) 8) 8)

nie , kupuje jeden wkład w którym są trzy kolory .

nie pamiętam jak jest z głowicą w hp czy jest odrazu z kartridżem wymieniana ale raczej nie tak więc stosowanie nie orginalnych tuszy nie polecam gdyż tak się zatka że nic nie pomoże a koszt nowej głowicy wynosi mniej więcej tyle co nowa drukarka

tusze ma chyba podobnej wielkości co canon tak wiec około 100 kartek.

jak nie drukujesz dużo i wystarczy Ci orginalny tusz to tak , a jeżeli zamieżasz urzywać nie orginalnych to szkoda kasy.

(Adrian Witczak) #10

w sklepie gadaja co innego:(

a jakie są ceny orginalnych tuszy??

TYLKO 3 kolory??

np zółty czerwony niebieski??

a jak bede chciał innym drukować??? :?

(Kristof 26) #11

wiem bo też to słyszałem ale później się okazało co innego a głowice nie podlegają reklamacji i jak wspominałem kosztują tyle co drukarka.

nie powiem dokladnie ale około 100 zł na tej stronie co drukarka masz i tusze.

trzy kolory są w kartridżu i one się mieszają tak więc masz pelną paletę kolorów.

(fiesta) #12

Kurczak Twoje pytania sa rozbrajające :lol:

Na lekcji plastyki nie mówili o barwach podstawowych i pochodnych ??

(Bad Boy 85) #13

posidam tę drukarke a raczej to urządzenie wielofunkcyjne i naprawde polecam warto wydać te 450 zł :smiley:

(Adrian Witczak) #14

Głowica kosztuje ok. 100zł !!

Czyli orginalny tusz tak gadaja w sklepie!

Ze moge napełnic pare razy i potem kupić orginalny tusz!

(pysiu) #15

zerknij na stronie http://www.agawa.pl i zobacz ile kosztuję zamiennik a ile orginał tusz bedziesz wiedział czy warto inwestować w te cudo :slight_smile:

(Kristof 26) #16

To by oznaczało że głowica i tusz są zespolone ze sobą i wymienia się je razem , to w takim przypadku możesz napełniać ją do bólu aż drukarka przestanie drukować i dopiero wtedy kupujesz nowy zestaw. Jak tak jest to możesz bez większych obaw używać zamienników.

Tylko wypytaj się dokładnie czy tusz i głowica jest elementem zespolonym i jaki jest koszt nowego zestawu bo to 100 zł jakos mnie nie przekonuje.