Co sądzicie o tej karcie graficznej

Co sądzicie o tej karcie graficznej?

GIGABYTE GEFORCE 6600 256BIT 256MB DDR2

TURBOFORCE ULTRA EDITION ZALMAN SILENTPIPE

Właśnie ją zakupiłem na allegro, nie długo zfinalizuje tranzakcje!

Dobra :smiley: !

dzięki za rade, może troche bardziej rozwiniesz co znaczy słowo “dobra” :slight_smile: - dobra bo sprawna , hehe. Dodam, że karta będzie mi służyć raczej do obróbki, tworzenia grafiki, rzadko gram… bardzo rzadko

teraz wypada raczej średnio… ale dobra jest

A za ile kupiłeś, że się tak spytam. Bo wiadomo lepsze byłoby coś z rodzinki 7XXXX, ale ta też jest dobra :d. Też zależy do jakiejm obróbki grafiki… Bo wieszm to czasami wymaga lepszej karty niż gierki :D.

Fakt, nie wymiata, ale nie jest najgorsza… Taki średniak, ale polecam mimo to :P.

Grafika w tej cenie bardzo dobra.

Jeszcze nadaje się do nowych gier a z tworzeniem grafiki nie powinna mieć najmniejszych problemów.

Dobry wybór (chociaż nie najlepszy, ale to zależy ile pieniędzy miałeś do zagospodarowania, ale teraz to tylko takie gdybanie) :wink:

Gosciu nie kupuj geforce kup se radeona a nie to bo geforce to duzo gorsza karta i drozsza.

narqa

on już ją kupił ;]

A inna sprawa że karty z serii geforce są bardzo dobre.

Radeonki ciut lepsze ale jakościowo są to porównywalne karty.

Lepiej szukaj jak w tym 9550 potoki odblokować… Bo na grafach to się chyba nie znasz…

Jak to niby GF jest gorszy od Ati, właśnie to kody większości gier są głównie pisane pod GeForce, i GF daje lepsza jakość obrazu od Ati która daje większą ilośc ramek w grach.

Karta dobra, ale mogłeś kupić z dopiskiem GT.

Tyle, że ten “dopisek” troche kosztuje

nie ma nic za darmo :slight_smile: no chyba, ze sobie wyśrubuje to na GT :slight_smile:

dałem za nią 359zł + koszt przesyłki. Co do tej samej karty z GT, to z tego co mnie informował sklep z Allegro, karte którą zakupiłem jest wydana w limitowanej wersji, o fabrycznie podwyższonym taktowaniu, zwiększonej ilości potków i podobno wydajnością prześciga swojego brata GT. No i przy podkręcaniu nie trzeba kupować dodatkowego chłodzenia, gdyż karta jest na to przygotowana. Pozdrawiam!

Wierzysz w takie bajki?

To takie bajki jak to że karty TurboCathe (HyperMemory), świetnie nadaja się dla graczy, jak nie pisze GT to nie może prześcigać prętkością.

tak teraz wierze, bo właśnie dotarła do mnie ta karta i jest pokazana różnica, jest taki fajny napis TurboForce Ultra Edition, i pokazane, że wydajność większa o 45%, są to testy samego producenta, więc sprzedawca nie może kłamać.