Co sądzicie o tej karcie graficznej

(Webfalcon) #1

Co sądzicie o tej karcie graficznej?

GIGABYTE GEFORCE 6600 256BIT 256MB DDR2

TURBOFORCE ULTRA EDITION ZALMAN SILENTPIPE

Właśnie ją zakupiłem na allegro, nie długo zfinalizuje tranzakcje!

(Matrix506) #2

Dobra :smiley: !

(Webfalcon) #3

dzięki za rade, może troche bardziej rozwiniesz co znaczy słowo "dobra" :slight_smile: - dobra bo sprawna , hehe. Dodam, że karta będzie mi służyć raczej do obróbki, tworzenia grafiki, rzadko gram... bardzo rzadko

(Dod) #4

teraz wypada raczej średnio... ale dobra jest

(system) #5

A za ile kupiłeś, że się tak spytam. Bo wiadomo lepsze byłoby coś z rodzinki 7XXXX, ale ta też jest dobra :d. Też zależy do jakiejm obróbki grafiki... Bo wieszm to czasami wymaga lepszej karty niż gierki :D.

Fakt, nie wymiata, ale nie jest najgorsza... Taki średniak, ale polecam mimo to :P.

(aju) #6

Grafika w tej cenie bardzo dobra.

Jeszcze nadaje się do nowych gier a z tworzeniem grafiki nie powinna mieć najmniejszych problemów.

Dobry wybór (chociaż nie najlepszy, ale to zależy ile pieniędzy miałeś do zagospodarowania, ale teraz to tylko takie gdybanie) :wink:

(Lord Vanti21) #7

Gosciu nie kupuj geforce kup se radeona a nie to bo geforce to duzo gorsza karta i drozsza.

narqa

(aju) #8

on już ją kupił ;]

A inna sprawa że karty z serii geforce są bardzo dobre.

Radeonki ciut lepsze ale jakościowo są to porównywalne karty.

(Zolciak) #9

Lepiej szukaj jak w tym 9550 potoki odblokować... Bo na grafach to się chyba nie znasz...

(Michal Kolatek) #10

Jak to niby GF jest gorszy od Ati, właśnie to kody większości gier są głównie pisane pod GeForce, i GF daje lepsza jakość obrazu od Ati która daje większą ilośc ramek w grach.

Karta dobra, ale mogłeś kupić z dopiskiem GT.

(Tommekx) #11

Tyle, że ten "dopisek" troche kosztuje

(:: MARIO ::) #12

nie ma nic za darmo :slight_smile: no chyba, ze sobie wyśrubuje to na GT :slight_smile:

(Webfalcon) #13

dałem za nią 359zł + koszt przesyłki. Co do tej samej karty z GT, to z tego co mnie informował sklep z Allegro, karte którą zakupiłem jest wydana w limitowanej wersji, o fabrycznie podwyższonym taktowaniu, zwiększonej ilości potków i podobno wydajnością prześciga swojego brata GT. No i przy podkręcaniu nie trzeba kupować dodatkowego chłodzenia, gdyż karta jest na to przygotowana. Pozdrawiam!

(Tommekx) #14

Wierzysz w takie bajki?

(Michal Kolatek) #15

To takie bajki jak to że karty TurboCathe (HyperMemory), świetnie nadaja się dla graczy, jak nie pisze GT to nie może prześcigać prętkością.

(Webfalcon) #16

tak teraz wierze, bo właśnie dotarła do mnie ta karta i jest pokazana różnica, jest taki fajny napis TurboForce Ultra Edition, i pokazane, że wydajność większa o 45%, są to testy samego producenta, więc sprzedawca nie może kłamać.