Co sądzicie o tej karcie Karta GeForce 8600GT?

Tak jak w opisie Karta GeForce 8600GT Palit 256MB 128b NE/8600T+T321 mnie zaciekawiła:) Czy opłaca się ją kupić?? Chodzi mi w głównej mierze o gry:) Może macie coś lepszego wiec czekam na propozycje:)

jak nie kręcisz to się nie opłaca lepiej radka x1950pro

według mnie dobry wybór. Szczególnie jak zamierzasz grać w Crysis.

Tutaj się zgodzę, ale Reaping , Ty masz jakąś obsesję na punkcie tego radka.

Bez o/c, ta karta jest słaba. Dopiero po podkręceniu nabiera mocy, a po vmodach można z niej zrobić potwora. Można wziąć jeszcze Palit Sonic.

bierz tą kartę. JEst dobra i obsługuje DX 10

Nie bierz tej karty jeżeli nie robisz vmodów. Bierz Radeon’a lepszy i szybszy (zwłaszcza w nowych grach).

Co z tego, że GeForce 8600GT obsługuje DX10 skoro pierwsza lepsza gra pod DX10 robi z tej karty zółwia.

hmm crysis na 8600gt :smiley: mogą być ciekawe doznania wizualne

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 14:19

nie mam obsesji tylko po prostu radek jest wydajniejszy od 8600gt… równie dobrze może wziąć dobrą wersję 7900gs i też dobrze na tym pogram a 8600 to strata kasy jeśli się nie kręci…

Czym robić OC tej karty :slight_smile: niech mi ktoś poda nazwę programów lub linki do jakiego artykułu :)Niech mi ktoś poda jakie wymagania ma ta karta:) Bo nie wiem czy zasilacz mi ją pociągnie:(

A jaki to zasilacz?

Tracer 400W

Do zmiany bo to spalacz kompów już jeden z naszego forum spalił kompa tym zasilaczem jak zmienił kartę graficzną na nową.

Polecam zasilacz Amacrox Warrior AX400-PNF lub AX450-PNF.

Ja polecam ATItool.

OC nie będzie wysokie jeśli się nie dovoltuje odpowiednio chipsetu graficznego…

Pality mają fabrycznie nieco wyższy 1,4V.

Modowanie

http://www.tuneupc.bnx.pl/forum/viewthr … hread_id=3

Płyta może trochę przyhamować grafę PCI-E tylko 4x.

Już chyba 2, komp zgasł podczas grania.

Karta teoretycznie dobra , praktycznie już nie.Trzeba ją kręcić , żeby była taka tak trza.

Tym programem da się zrobić OC GeForce?

Jeśli mamy wybór 7900GS i 8600GT to jasne że 8600GT ale jeśli jest Radeon X1950PRO czy 8600GT to według mnie 8600GT opłaca się wtedy jak ją się wykręci na palit sonic plus a do tego oc nie trzeba vmodów a tak to radeon jest lepszy ale jeśli kręcisz to 8600GT na wet po oc bez modów jest lepsza tym bardziej że nvidia pracuje na sterami do serii kart 8x00

Można nim podkręcać karty Nvidii.

teraz zadam dziwne pytanie:) Jak wygląda wejście PEG do zasilania graficznej ?? w sklepie sprzedawca mi powiedział że takie coś nie istnieje:(

Raczej chodzi o wejście PCI-E karty graf

Zasilanie PCI-E nie istnieje, a to ciekawe :E

Wtyczka dodatkowego zasilania PCI-E

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=2 … tr_numer=2

Karty 8600GT nie potrzebują dodatkowych wtyków PCI-E.