Co sądzicie o tej karcie

silacz modecom 650

płyta asrock 9456g-DVI

procesor intel core 2duo 6300

a ta karta to EVGA GeForce 8800GT

:x :x i jeszcze raz :x

Ile założysz tematów o tej karcie ?? !!

Było gadane że najlepsza jest Twintech z HP, a ty dalej swoje

ja sądze, że powinieneć poczekać jakieś 2 tyg aż wyjdą nowe karty…

a poza tym jak ci się śpieszy to poszukaj na forum… mnóstwo jest tematów o 8800GT :x :expressionless:

to prawda czy fama że Asusy mają słabe wiatraki ? gościu z serwisu tak twierdzi i chodziło mu o serie ASUS GeForce 8800 GTS 512MB DDR3 256bit ? tylko wcale nie mam zamiaru MU WIERZYĆ

Asus ma dobre chłodzenie - Glacier

Wydajne i ciche.

No ale to tylko w przypadku 8800GS/GT bo GTS’a z tych chłodzeniem nie widziałem.

temat już leci to tylko z ciekawości a z tych to tą? GALAXY GeForce 9600GT 512MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E (Cooler Master Exclusive)(1,0ns)(675/2000) i od kogo(z jakiej firmy)

Jeżeli o 9600GT chodzi to ja bym brał TwinTech 9600GT.

http://www.allegro.pl/item374073791_twi … pe_tb.html

ew.

http://www.allegro.pl/item374073804_twi … pipe_.html

Tu jest ich test:

http://www.frazpc.pl/artykuly/590/Mocny … /8800GT/XT

Z tym, że za 60-100zł więcej można już mieć 8800GT też od TwinTech’a :stuck_out_tongue:

Czyli TwinTech .Dzięki maniekz

W dniu 30.05.2008 , o godzinie 10:49 został dopisany post przez slawektor

Czyli TwinTech .Dzięki maniekz

W roli jasności - Glaciator

A za ~40zł taniej (od TwinTech’ów) masz http://www.ceneo.pl/1344293 z 2 heatpipe’ami

TwinTech i tak wymiata

maciek14, dlaczego tak sądzisz? Są jakieś testy etc? Jak możesz to podrzuć jakieś info.

kurde ości, w tym co pisze Adalbert coć jest,przed chwilą wróciłem z punktu gdzie robią ,czy raczej składają kompy ,serwis itp chodziło mi o podzespoły klikam mu na ta stronę facet mówi żeby się tak do końca tym wszystkim nie sugerować bo w jednych testach jest na tej stronie tak a na innej tak a już zagioł mnie kompletnie z pamięciami(mówi chce pan koniecznie godramy dobra ,ale jeżeli jadę naprawiać komputer bo walneła mu pamięć i najczęściej to godramy to o czymś świadczy a pan poczyta w internecie god ramy jedne z najlepszych) nie wiedziałem co mu powiedzieć normalnie mnie przyblokował.

@slawektor

Pewne jest to, że referencyjne chłodzenie jest do bani, niezależnie od testów. I teoretycznie im więcej heatpipe’ów tym wydajniejsze chłodzenie. Jak się podkręca, tutaj niestety trzeba patrzeć i wierzyć testom (zwrócić uwagę na liczbę mnogą). Można jednak przypuszczać, że im lepsze chłodzenie, tym lepiej karta powinna się podkręcać.

Nie wiem czy sprzedawca mówił o goodramach pro (jeżeli w ogóle wie jaka jest różnica). To jest coś całkiem innego. Chyba nikt na tym forum nie poleca zwykłych.

BTW co to za sklep?

w Toruniu ale nie pamiętam nazwy w poniedziałek mam podejść bo ma mi zrobić zestaw który on proponuje zamiast tego który mam a zestaw mam przynajmniej według mnie zaj… zrobił mi go na tym forum sk91( DZIĘKI) I JEGO BĘDĘ MONTOWAŁ a do sklepu wlazłem bo patrzę klamoty serwis itp ,żeby luknąć na ceny czy może coś wyjdzie taniej (kartkę ze spisem noszę w kieszeni) ,z tego co wiem to zachwalał Gigabyte ,żeby zrobić z SLI,sam jestem ciekawy co wymyśli(już nawet nie pisałem co mi powiedział co myśli o takim forum jak te bo zrobił jazdę o amatorach) a to ten zestaw który mam od sk91

Podsumowanie koniguracji zestawu

płyta Foxconn P35A-S 299,00

procek Core 2 Duo E8400 593,00

Karta graficzna ASUS GeForce 8800 GTS 512MB DDR3 256bit 833,00

DYSK TWARDY 2xSeagate 500 GB Barracuda 7200.11 508,00 (za 2 sztuki)

Pamięć GoodRam PRO 900MHz 2x1GB CL5 211,00

Enermax Modu82+ 625W 539,00

Pionner DVR- 215D sata 85,00

CM Elite 331 srebrno -czarna 119,00

Creative X-FI mX Xtreme Gamer 241,00

Cena całego zestawu wynosi 3428,00 brutto

Zestaw GICIO cena mniej ,zycie jest ciężkie nie,…a najgorsze że skłamałbym pisząc że robie to tylko z myślą o dzieciach,ale żona niech tak myśli :^o

Płyta, proc,ram,nagrywarka,obudowa,muzyczna jest OK ale weźmi chłopie wytłumacz to:

Po ■■■■■■■ Ci tak droga zasiłka ? Chłopie za 250zł masz o prawie to samo, Corsair 520 HX i już.

Nie kupuj :!: Co najwyżej 8800GS, 9600GT , 9600GTO . Karta za 800zł jest teraz nie opłacalna :!:

Zastanów się czy tak dużo miejsca jest Ci potrzebne :confused:

Jak zastosujesz się do poprawek to cena będzie bardziej zadowalająca.

Wystarczy ten sam tylko 425W albo ten wyżej.

Samsung F1 320GB

Asus może byc ale 8800GS, za około 300,- później ją sprzedaż

i kupisz jakąs kartę która wyjdzie w wakacje

do dysku masz rację z zasilaczem mniej a co do karty to nie dopisałem że z kupnem to czekam jeszcze jak się rozwinie sytuacja w czerwcu

a zasilacz CHIEFTEC CFT-650-14C podobno bije na głowe Korsarza 520HX jakością bo z ciszą to już mniej

Po ■■■■■■■ Ci tak droga zasiłka ? Chłopie za 250zł masz o prawie to samo - ale prawie to już nie jest to samo

równie dobrze mogło by być po co merc maluch też jeździ zobacz też na to http://pc-tuning.pl/Enermax+MODU82+625+W_p802.html