Co sądzicie o tej karcie

ehh chodziło mi o Enermax Pro82+ 625W (bez odpinanych kabli a Modu82+ ma odpinane. ok. 100zł w kieszeni) No może być też 525W jak już wolisz.

Co do karty to mówiłem poczekaj bo niedługo będą nowe. Wtedy się weźmie dysk mniejszy i będzie na nowa kartę :slight_smile:

Ale i tak Enermax Pro82+ bije na głowę nawet seasonica, no ale za to jest bardzo drogi :frowning:

jasne ale łaże po tym necie patrzę chociaż by na to http://zenlabs.pl/zasilacze/60-zasilacz … 82-modu82/ to wszędzie go chwalą mimo ceny

W dniu 30.05.2008 , o godzinie 16:57 został dopisany post przez slawektor

Mariosti*nie ma żadnej definicji ,To tylko przykład na to że jak jest 50 marek to zaraz będzie 150 zdań a każdy wie lepiej,obojętnie jaką markę bym napisałto zawsze wyskoczy jakieś alo TEN MA TO A TAMTEN TEGO NIEMA ,sk91źle mi wypisali w rozpisce chodziło o ten Enermax Pro82+ 625W- 439zł ,faktycznie drogi ale może dlatego taki drogi że bo wiedzą za co chcą tą kasę Firma nowa wchodzi na ryneki zaczynają z takiego górnego pułapu?może jest tego wart ,a ogółem wszedłem tylko komuś w temat żeby się tylko zapytać czy Asusy mają słabe wiatraki,sorka misuri

W dniu 30.05.2008 , o godzinie 19:03 został dopisany post przez slawektor

goodprogram a dysk czemu ?ten Samsung F1 320GB jest lepszy?

destroy dobrze radzi, zgadzam się z tymi trzema zmianami

-brałbym tego Corsaira

-kartę wybrałbym jakąś najtańszą 9600GT (np od MSI w granicach 380zł)

-zależy ile Ci potrzeba, ale jak chcesz raid to takie dwa Samsungi F1 320GB na pewno Ci starczą, są to jedne z lepszych modeli dysków obecnie na rynku

Zastanowiłbym się również nad tańszymi RAM’ami, bo w tych pro płaci się za niedostępność chyba.

  • Corsair jest dobry i to nawet bardzo ale nienawidzę piszczących cewek. W Enermaxach tego nie ma. Chwalą go wszędzie bo to jest obecnie “9800GX2” w śród zasilaczy 600-700W. Oczywiście wystarczy 525W (którego i ja może kupię? :slight_smile: ) No ale jak na bogato to na bogato.

  • Karta to ja bym nie brał żadnej tlyko poczekał na nowe. Jeszcze pare tygodni. Żaden 9600GT itp. po prostu czekamy, bo mogą się ukazać naprawdę szybkie karty.

  • Obojętnie czy weźmie 7200.11, WDAAKS , Samusng f1 i tak te dyski w Raid będą zabójczo szybkie, różnice po miedzy nimi będą nie zauważalne.

Yeah, powtarzaj jeszcze 5k razy że corsair’y mają piszczące cewki i będziesz się tylko ośmieszał… Wg ciebie w nowych enermaxach tego problemu nie ma (w odróżnieniu do wszystkich zasilaczy na rynku, w przypadku corsaira jest to rozreklamowywane przez osoby które nie są w stanie uwieżyć że jest tak dobry :] ), ale nie zwróciłeś uwagi na pewnie drobny szczegół - a mianowicie ich sprzedaż oscyluje na beznadziejnie niskim poziomie(nie ma konkretnej liczby ich posiadaczy, a więc i prawdziwych opinni…), bo jak wcześniej wspomniano - nie są w ogółle warte dopłaty… Tak więc jeśli samemu brać takiego show off’a i przepłacić to jest to tylko i wyłącznie twoja decyzja…

Każdy ma swoje zdanie, u mnie coś piszczy i nie jestem pewien co dokładnie i powiem Ci że jest to tak … że szkoda gadać. Więc jeśli jest 1% szans że ten Corsair piszczy to niech go nie kupuje, bo ja wiem jakie to jest denerwujące.

W enermax’ach tego 1% nie ma :lol:

bezsensowne dopłacanie.

88GS spokojnie może brać.

misuri zobacz na to to jest spis wszystkich dostepnych kart + ich specyfikacja na dole rowniez linki do testow kart i uszeregowanie kart od najgorszej do najlepszej

http://users.erols.com/chare/video.htm

Bo w polsce sprzedano może 10 sztuk i nikt nie napisał o nich ani słowa…

A co do piszczenia cewek, to nie wiem czy wiecie dlaczego ono powstaje… powstaje dlatego że czasem rdzeń się luzuje i poprostu nie ma tutaj znaczenia jak dobrej jakości będą, wystarczy niefortunny wstrząs w czasie transportu, to jest niezależne od producenta…

Mariosti*nie przesadzaj…DUŻY JUŻ JESTEŚ Bo idąc Twoim myśleniem powinienem napisać …a guzik mnie obchodzi wstrząs w czasie transportu to niech wożą wodolotami,w końcu dla mnie jako klienta nie ma znaczenia rdzeń się poluzował czy coś tam i tak mi nikt potem nie powie o piszczy panu to może oddamy 100zł,Dorośli jesteśmy każdy ma prawo mieć swoje zdanie ,ja nie pisałem w tym poście że chcę najtańszy zestaw Tylko dobry, GDY BYM PISAŁ tani to bym rozumiał te uwagi kupię zobaczę to będę wiedział najwyżej będę tym 11tym,a poza tym Myślisz że sk91ma monopol w tej firmie? Różnica polega na tym że że net jest dla ludzi i sk91 chodząc po nim czyta a potem rozumie co przeczytał I nie boi się z tego czytania wyciągnąć WNIOSKI,a niektórzy tylko piszą co przeczytali.

Nie zrozumiałeś, chodzi o to że w enermaxach też to się będzie przytrafiać, bo nie ma znaczenia jak drogi będzie zasilacz, a fakt iż się to nie przytrafiało, wynika z tego że nie ma opinni na ich temat…

A i btw. jak wyraźnie piszczy to w dobrych sklepach typu komputronik można zasilacz wymienić, albo i zwrócić.

ok Masz rację nie zrozumiałem,Dzięki a żeby nie ciągnąć już tego to tylko napiszę ze wezmę jednak ten Enermax Pro82+dlatego że moim zdaniem uważam że to nie jest bezsensowne dopłacanie nowsze może nie zawsze ale jednak jest to jakieś wybiegnięcie do przodu, polepszenie,no i poprostu na niego mnie stać.Atu cytat z linku który świadczy o tym że nie jest to taka nie znana firma

Enermax był pierwszym producentem zasilaczy, który zaprezentował działający model z wtyczką PEG 8-pin / PCI-E 6-pin (był to Enermax Infiniti 720W). Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoliło używać zasilacza z obecnymi kartami graficznymi i łatwe przejście na nowy system zasilania po premierze pierwszych kart wymagających wtyczek PEG 8-pin. http://zenlabs.pl/zasilacze/60-zasilacz … 82-modu82/

Dla mnie jest to bezsensowne dopłacanie, co wydajność Pc’eta Ci skoczy jak będzie miał sprawność 0,1% większą od Corsair’a. ^^ ![-o<

destroy , sory ale na czym bazujesz pisząc to co piszesz? pokaż linka o tej wydajności? gdzie jest to za a gdzie przeciw? jaki konkretny argument że to bezsensowne dopłacanie ? moze to głupie i bez sensu ale patrzałem w kilku punktach jak bym kupował. Różne rzeczy chcieli mi zmieniać ale akurat o tych zasiłkach albo nie mówili nic albo że dobry wybór to chyba też o czymś świadczy nie

No tak to jest bardzo dobry wybór, tylko że za cenę o wiele niższa mamy taki sam zasilacz, więc o czym my tutaj rozmawiamy. Chcesz przepłacać przepłacaj, Twoja sprawa. FT

Dobrze że nie Modu to już totalne przegięcie (za 100zł różnicy można mieć o klase lepszą i dużo większą obudowę).

dziekuję destroy , jak się rozwinie sytuacja za jakiś czas no bo teraz jest jeszcze za krótko i wyjdzie że miałeś rację że nie potrzebnie i bez sensu przepłacilem to jadę do Oławy oddać Ci pokłon i pochylić czoło ze skruchą :spoko: