Co sądzicie o tej promocji?

powiem tak: to jest jakiś kant, pewnie wyłudza dane do kont internetowych itp. w chipie było coś o takich ludziach, DAJ SOBIE Z TYM SPOKÓJ, kant jak ich mało i te błędy :dostal: lepiej nie ryzykować

pewnie przywiozą jak kiedyś na allegro kartofle w kartonie :smiley: + rysunek produktu

pewnie towar wypadł z tira i ktoś go znalazł …hehe

Wtedy by był bardziej na allegro albo innym serwisie aukcyjnym.

Adres to ściema. Ceny to fikcja. Strona to bajka. :mrgreen:

Komuś się bardzo nudziło.

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 22:51

Hm, a jakby tak napsać maila i gościa wkręcić, że chce sie coś kupić, a jako nr kontaktowy podać 0323372500… Oj zdziwiłby sie… Komisariat policji w Knurowie :stuck_out_tongue:

Też do nich napisałem że jestem zainteresowany kupnem, i wysyłką za pobraniem :stuck_out_tongue:

Zobaczymy co odpiszą :stuck_out_tongue:

Hm, automat.

Zaraz po wysłaniu wiadomości dostałem odpowiedź :slight_smile:

Jaka, jaka ?!

Napiszcie, że jesteście zainteresowani odbiorem osobistym ;] Ciekawe co oni na to :lol:

Pewnie nic.

Musicie grać “na osła” przelewem z góry, nie jesteście zainteresowani odbiorem osobistym, mieszkacie daleko 8) Trzeba mieć z tego jakiś ubaw.

a po co tu tak dużo komentować i się zastanawiać nad domeną i błędami. wistarczy spojrzeć na opis pierwszego lapka (asus) i cenę (800zł) i już wiemy że to niemożliwe :stuck_out_tongue: nie ma nic za darmo…

A ja im machnąłem coś takiego:

Numer telefonu podałem prawdziwy, ciekawe czy ktoś zadzwoni, jeżeli tak to się z nimi trochę pobawię :diabel:

edit // odpowiedz automat:

Teraz czekam na telefon co z moim lapkiem :vamp:

Tak, a oni sa glupi, co ? Przez miesice nikt nic nie chcial kupic i NAAAGLE 50 osob leci z zakupi na odbior osobisty co ? Tyle wystarczy wiecej nie -.-

A czy ktoś z Was wpadł na pomysł żeby naprawdę powiadomić Policję? Czy tylko dobrze się bawicie?

Wyręczyłem Was i sam zgłosiłem podejrzenie przestępstwa odpowiednim organom.

wybacz ale policja nie kiwnie palcem …

jeśli nie doszło do żadnego oszustwa to nic nie zrobią .

A niby czemu nie ??

A o prewencji słyszał ??

WizZz , no i elegancko :mrgreen: Daj znać jak coś ruszy :lol:

ciekawy temat :smiley: hehe i co dalej nikt niedzwoni?? nikt nie pisze nic?? Może nikt z tej żekomej firmy niemiał zamiaru zarobić na tym tylko sie pośmiać z ludzi. No tylko że teraz sie śmieją z niego.