Co sądzicie o tej stronce?

Witam,

właśnie mniej więcej zakończyłem prace nad moją stronką i chciałbym się teraz dowiedzieć, co sądzi o niej “Opinia publiczna” :).

Na razie nie ma tam nic szczególnie głębokiego treściowo, ponieważ na początku chciałem się zająć grafiką.

To jej adres: http://www.zagorskid.cba.pl

Proszę tylko, abyście nie byli zbyt ostrzy w ocenianiu, w końcu to pierwsza strona w moim życiu…

Oczywiście proszę o komentarze i uwagi ;).

Po pierwsze wywal ten skrypt o proponowanej rozdzielczości. Po drugie - dałoby się przenieść tę reklamę na dół strony :?: Po trzecie - podoba mi się :wink:

UPDATE:

Poszukaj jakiegoś skryptu, który schowa Twój adres e-mail i żeby dopiero przez formularz mozna było wysyłać maile. Boty spamerów tylko czekają na takie okazje. ewentualnie na potzreby strony załóż osobną skrzynkę.

Tak jak mówi Pawek. Ta reklama nieco mnie razi na tej górze…

Ona u góry zostanie :twisted: Postaram się ją tylko trochę “odchudzić”…

A skrypt… wolałbym, żeby tam był, tak w razie czego. Wywalę go na sam dół. :smiley:

Poza reklamą to wszystko OK

ładna strona :spoko:

bardzo ładna stronka :smiley:

Bardzo przyjemna rzecz :smiley: Tak trzymaj !

PZDr

Złączono Posta : 12.08.2005 (Pią) 21:23

w dziale “Polecam” zrób żeby stronki otwierały sie w nowym oknie

jakbyś mógł to wklej skrypt odpowiadający za wyskakujący komunikat- na swojej stronce też chcę coś takiego żeby wyskakiwało przy wejściu

stronka moze być tylko toche zaciemna grafika :slight_smile:

Walidator znajduje ponad 100 mniej i bardziej poważnych usterek, w tym nieprawidłową deklarację DOCTYPE.

Tabele nie służą do tworzenia layoutów!

Polecam bardzo przystępny kurs.

Ok, zajmę się tym :).

http://www.javascript-page.com/alert.html

Mówisz jak moja mama :smiley: Że niby nekrolog… :wink:

Proszę do mnie jak do człowieka :P. Napisałem, że jest to moja pierwsza stronka w html, i to oczywiste, że od razu nie nauczę się całej terminologii. Zastrzegam sobie również prawo do błędów :twisted: . Po to założyłem ten topic żeby jak najwięcej ich wyłapać ;).

Czarno to widzę… jeśli przyjrzałbyś się bliżej mojej stronce (a szczególnie działowi polecam) zobaczyłbyś coś na temat tego kursu…

PS. => Zmieniłem nieco tę reklamę (mam nadzieję, że już tak nie razi :P), skrypt o rozdzielczość zrzuciłem na sam dół - jak ktoś poszuka to się dopatrzy…

Co z tego, że polecasz ten kurs skoro wygląda na to, że go nawet nie przeczytałeś?

No właśnie to z niego uczyłem się htmla :evil:

Złączono Posta : 19.08.2005 (Pią) 21:48

Ten walidator na stronie dobreprogramy znajduje ponad 360 mniej lub bardziej poważnych usterek… :stuck_out_tongue: