Co sądzicie o tej stronce?

(zagorskid) #1

Witam,

właśnie mniej więcej zakończyłem prace nad moją stronką i chciałbym się teraz dowiedzieć, co sądzi o niej "Opinia publiczna" :).

Na razie nie ma tam nic szczególnie głębokiego treściowo, ponieważ na początku chciałem się zająć grafiką.

To jej adres: http://www.zagorskid.cba.pl

Proszę tylko, abyście nie byli zbyt ostrzy w ocenianiu, w końcu to pierwsza strona w moim życiu...

Oczywiście proszę o komentarze i uwagi :wink:.

(system) #2

Po pierwsze wywal ten skrypt o proponowanej rozdzielczości. Po drugie - dałoby się przenieść tę reklamę na dół strony :?: Po trzecie - podoba mi się :wink:

UPDATE:

Poszukaj jakiegoś skryptu, który schowa Twój adres e-mail i żeby dopiero przez formularz mozna było wysyłać maile. Boty spamerów tylko czekają na takie okazje. ewentualnie na potzreby strony załóż osobną skrzynkę.

(system) #3

Tak jak mówi Pawek. Ta reklama nieco mnie razi na tej górze…

(zagorskid) #4

Ona u góry zostanie :twisted: Postaram się ją tylko trochę “odchudzić”…

A skrypt… wolałbym, żeby tam był, tak w razie czego. Wywalę go na sam dół. :smiley:

(adam9870) #5

Poza reklamą to wszystko OK

(Adasd) #6

ładna strona :spoko:

(Marcin Ksiazczyk) #7

bardzo ładna stronka :smiley:

(Piotrek Płatek) #8

Bardzo przyjemna rzecz :smiley: Tak trzymaj !

PZDr

Złączono Posta : 12.08.2005 (Pią) 21:23

w dziale “Polecam” zrób żeby stronki otwierały sie w nowym oknie

jakbyś mógł to wklej skrypt odpowiadający za wyskakujący komunikat- na swojej stronce też chcę coś takiego żeby wyskakiwało przy wejściu

(Duda) #9

stronka moze być tylko toche zaciemna grafika :slight_smile:

(Czarno to widzę...) #10

Walidator znajduje ponad 100 mniej i bardziej poważnych usterek, w tym nieprawidłową deklarację DOCTYPE.

Tabele nie służą do tworzenia layoutów!

Polecam bardzo przystępny kurs.

(zagorskid) #11

Ok, zajmę się tym :).

http://www.javascript-page.com/alert.html

Mówisz jak moja mama :smiley: Że niby nekrolog… :wink:

Proszę do mnie jak do człowieka :P. Napisałem, że jest to moja pierwsza stronka w html, i to oczywiste, że od razu nie nauczę się całej terminologii. Zastrzegam sobie również prawo do błędów :twisted: . Po to założyłem ten topic żeby jak najwięcej ich wyłapać ;).

Czarno to widzę… jeśli przyjrzałbyś się bliżej mojej stronce (a szczególnie działowi polecam) zobaczyłbyś coś na temat tego kursu…

PS. => Zmieniłem nieco tę reklamę (mam nadzieję, że już tak nie razi :P), skrypt o rozdzielczość zrzuciłem na sam dół - jak ktoś poszuka to się dopatrzy…

(Czarno to widzę...) #12

Co z tego, że polecasz ten kurs skoro wygląda na to, że go nawet nie przeczytałeś?

(zagorskid) #13

No właśnie to z niego uczyłem się htmla :evil:

Złączono Posta : 19.08.2005 (Pią) 21:48

Ten walidator na stronie dobreprogramy znajduje ponad 360 mniej lub bardziej poważnych usterek… :stuck_out_tongue: